Dostlar Meclisi Suadiye VINTRO’da buluştu...
 Kadir Toprakkaya

Dostlar Meclisi Suadiye VINTRO’da buluştu…

Dostlar Meclisi Suadiye VINTRO’da buluştu…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Dostlar Meclisi üyelerinden bir grup, Suadiye VİNTRO’da bir araya geldi. “İsmimizi unutabilirsiniz, ama lezzetimizi asla unutamayacaksınız” sloganıyla Suadiye Plajyolu Sokak’ta açılan VİNTRO’da, mekânın özel lezzetlerini test eden grubun buluşmasına Türkiye ikinci güzellerinden Şebnem Azade de katıldı.

Siyasi partilerin şu sıralar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığı için üzerinde durduğu ünlü kentbilimci Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp ile VİNTRO’ya gelen Şebnem Azade; “Burayı çok beğendim, evime de yakın… Açıkça söylemek gerekirse lezzetlerinin bu kadar cazip olacağını tahmin etmemiştim” dedi.

RAMAZAN GÖRGEÇ VE İSMAİL DUYSAK YÖNETİMİNDE…

Taksim’deki ünlü PANO’nun Suadiye Şubesi olarak açılan VİNTRO’da restaurant yönetimi Ramazan Görgeç, mutfak yönetimi ise İsmail Duysak’a emanet edilmiş… PANO’nun vazgeçilmez isimleri olarak yıllarca hizmet veren bu ikili, bundan böyle Suadiye VİNTRO’da konuklarını unutulmayacak lezzetler ile buluşturacak.

RESTAURANT & WİNE HOUSE KONSEPTİNDE HİZMET VERİYOR…

Suadiye Oteli’nin bulunduğu Plajyolu Sokak üzerinde, Restaurant & Wine House konseptinde hizmet vermekte olan mekân, Türk ve dünya mutfağının özel lezzetlerini şarap ve peynir tabakları eşliğinde sunuyor. VİNTRO, aynı zamanda bölgenin en iddialı markaları arasına girmeyi de hedefliyor.

Dostlar Meclisi Üyeleri Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp, Miss Turkey Türkiye İkinci Güzeli Şebnem Azade, Kadıköy Life Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya, Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Av. İrem Babalık, Av. Hüsnü Babalık ve Kadıköy Life Dergisi Yayın Kurulu Başkanı Kadir Toprakkaya…

Ahmet Vefik Alp, Şebnem Azade ve Canan Toprakkaya, VINTRO yönetimini çağırarak hem hayırlı olsun dileklerini ilettiler, hem de lezzetlerindan dolayı teşekkürlerini bildirdiler. Şef Garson Zafer Bağcı, Vintro Kurucularından Gürkan Karataş, Baş Aşçı İsmail Duysak, Restaurant Müdürü Ramazan Görgeç…

 

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir