Dövme sanatçıları Kadıköy’de buluşuyor…
 Kadir Toprakkaya

Dövme sanatçıları Kadıköy’de buluşuyor…

Dövme sanatçıları Kadıköy’de buluşuyor…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde 20-22 Eylül tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan İstanbul Tattoo Convention 2013’te, dünyanın en önemli dövme sanatçıları ve dövme sevenleri buluşacak.

Dövme kültürünün öncülerinden Golden Arrow Tattoo & Piercing tarafından düzenlenecek fuarda, Türk dövme sanatçıları ile birlikte Japonya’dan ünlü el ustaları ve Fransa, İspanya, Yunanistan, Almanya ve Yeni Zelenda gibi ülkelerden pek çok ünlü dövme sanatçısı sanatlarını sergileyecek.

YAKLAŞIK 50 DÖVME SANATÇISI BİR ARAYA GELECEK…

Türkiye ve dünyadan dövme sanatına yaptıkları çeşitli desenlerle değer katan 50’ye yakın dövme sanatçısı, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenecek İstanbul Tattoo Convention 2013 fuarında bir araya gelecek. Dünyaca ünlü dövme sanatçıları ve ülkemizde dövmecilik sanatına değer katan Türk ustalarının yanı sıra dövme tutkunları ve bu dövmeleri vücutlarına uygulayan dövme tutkunları, çok keyifli üç gün yaşayacak.

HER GÜNE ÖZEL ETKİNLİKLER…

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Tattoo Convention 2013’te, her güne özel etkinlikler var. Ziyaretçilerin dövme sanatının en ince ayrıntısına kadar görebilecekleri fuarda, dövmenin geleneksel ve modern tekniklerini uygulamalı olarak çeşitli standlarda izleme imkânı olacak.

GÖRSEL ŞOVLAR VE DÖVME YARIŞMASI…

Ayrıca fuar boyunca her gün, ziyaretçilerin ilgisini çekicek olan sürpriz şovlar olacak. Her standta fuar boyunca sergilenecek görsel şovlar eşliğinde yapılacak dövmeler, gelen dövme meraklıları tarafından rahatlıkla izlenebilecek. İlk gün açılış ile birlikte çeşitli gösterilerin sergileneceği fuarda, her gün ayrı bir katagoride dövme yarışması da yapılacak.

“2013 DÖVME KRALİÇESİ” BELİRLENECEK…

“En çılgın, en renkli, en süslü, en özgün, en iyi siyah-beyaz, en iyi biomekanik, en iyi realistik, en iyi portre, en iyi geleneksel ve Asya” gibi çeşitli katagorilerde yapılacak yarışmaya, bu sene “2013 Dövme Kraliçesi” de eklendi.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir