Dünya Değişim Akademisi'nin 14. merkezi Moda'da açıldı
 Cenay Toprakkaya

Dünya Değişim Akademisi’nin 14. merkezi Moda’da açıldı

Dünya Değişim Akademisi’nin 14. merkezi Moda’da açıldı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Değişim rüzgarı şimdi de Kadıköy Moda’da esiyor. Dünya Değişim Akademisi, 14. merkezini Moda’da açtı. Kararlarını gerçekleştirmek, hayallerinin peşinden gitmek, kendini değiştirmek isteyenlere dünyanın en güçlü tekniklerinin sunulacağı mekanda güler yüzlü, içten ve çağdaş değişim uzmanları ile buluşacaksınız.

Moda’daki merkez; huzur, güven ve bilgelik dolu bir ortam sunuyor. Ardı ardına yeni merkezleri açılan Dünya Değişim Akademisi; herkesi dünyanın en kadim, güçlü ve doğal teknikleriyle kendini keşfe ve değişime davet ediyor, değişim için de çok önemli bir ipucu veriyorlar: “Değişime direncin birinci nedeni özgüven eksikliğidir. Birey kendisine yeterince güvenmediğinde değişimden çekinir. Çünkü kalabalığın bir parçası olan insan bazı haklar kazanmış, fakat karşılığında da özgüveni, birey olmanın verdiği mutluluğu, özsaygıyı ve müteşekkirliği kaybetmiştir. Bu kaybın yerini yalnızca gerçek değişim doldurabilir. Bir insan değişim sayesinde özgüvene ve özsaygıya sahip olduğunda artık onun bireyselliği baskı altına alınamaz, o köleleştirilemez ve bir robota dönüştürülüp kontrol edilemez.” (Ünlü “Değişim Nedir ve Nasıl Gerçekleşir?” eserinden)

DEĞİŞİM ZAMANI…

Dünya Değişim Akademisi’nin Kadıköy Moda’da “Değişim Zamanı” sloganı ile açılan merkezinde temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Ayrıca korku kontrolü, öfke kontrolü, kıskançlık kontrolü, başarı sanatı, kendini ifade etme sanatı, ilişki sanatı gibi pek çok program uygulanacak. Değişmekte kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi, sizi motive eden değişim uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Moda’da da aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

Dünya Değişim Akademisi

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir