Eren Bozkurt & Aslıhan Berkmen çifti, mutluluk için
 Kadir Toprakkaya

Eren Bozkurt & Aslıhan Berkmen, mutluluk için “evet” dedi

Eren Bozkurt & Aslıhan Berkmen, mutluluk için “evet” dedi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Eren Bozkurt ile Aslıhan Berkmen’in iş arkadaşlığı, hayat arkadaşlığına dönüştü. Makina mühendisliği eğitimi alan Eren Bozkurt ile endüstri mühendisliği eğitimi alan Aslıhan Berkmen, Şişecam Topkapı Fabrikası’ndaki çalışmaları sırasında tanıştılar.

Kısa zamanda birbirlerine bağlanan ikili, bu arkadaşlığı hayat arkadaşlığına dönüştürme kararı aldı. Aileleri de onay verince, geçtiğimiz akşam Ortaköy Celebra’da düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdiler.

Eren Bozkurt

EREN BOZKURT’UN EVLENME TEKLİFİNE “HAYIR” DİYEMEDİ…

Kadıköy’ün ünlü matbaacılarından Dilek Ofset’in sahibi İbrahim Bozkurt’un oğlu Eren Bozkurt, son derece dingin kişiliğiyle genç kızların peşinde koştuğu, biraz da karizmatik bir kişilik olarak biliniyordu. Gümrük müşavirliği yapan Murat & Emine Berkmen çiftinin kızları Aslıhan ise, aldığı eğitim sonrasında çok başarılı bir endüstri mühendisi olmuş, yolu kesişen Eren Bozkurt’un evlenme teklifine “Hayır” diyememiş olması ile biliniyordu. Balayı için Antalya Belek’i tercih eden Eren & Aslıhan Bozkurt çiftinin, bundan sonraki yaşamlarını Eskişehir’de sürdürecekleri aktarıldı.

“ÖYLESİNE MUTLUYUZ Kİ, TARİFİ YOK”

Murat & Emine Berkmen çifti, biricik kızları Aslıhan’ı Bozkurt Ailesi’ne gelin vermekle kozcaman bir aile olduklarının da resmini verdiler. İbrahim & Fatma Şema Bozkurt çifti ise; “Biz çok istemiş olmamıza rağmen kız çocuğumuz olmadı. Allah bize iki hayırlı oğul verdi. Şimdi Aslıhan ile birlikte bir kızımız oldu. Öylesine mutluyuz ki, tarifi yok” mesajı verdi.

Gelin Aslıhan Bozkurt, ilk olarak Eren Bozkurt’un dedesi Şevket Amca’nın elini öperek, O’nun mutluluk dileklerini almak istedi…

Aslıhan Berkmen Bozkurt, Eren Bozkurt, İbrahim Bozkurt ve Şevket Bozkurt…

Ortaköy Celebra’da yapılan düğüne yaklaşık 300 davetli katıldı. Çoğunluğu Kadıköylü olan davetliler arasında, renkli kişiliği ile bilinen Girgin Davetiye’den Celal Girgin ve Artemis Heykel’den Fevzi Köz de vardı…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir