Esra Ceyhan ve kızı Kalamış Balık’taydı...
 Kadir Toprakkaya

Esra Ceyhan ve kızı Kalamış Balık’taydı…

Esra Ceyhan ve kızı Kalamış Balık’taydı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ünlü televizyon programcısı ve sunucu Esra Ceyhan, kızı Ayşe’nin doğumgününü Kalamış Balık’ta kutladı. Aile dostu Atifet & Ahmet Boz çifti ile keyifli bir akşam geçiren Esra Ceyhan, Kalamış Balık menülerine tam not verdi.

Kalamış Balık Aşçıbaşısı Halis Uzun, Esra Ceyhan ve kızına özel balık menüleriyle parmak ısırttı. 9. yaşını karşılayan Ayşe; “Benim annem meleklerden güzel” diyerek, doğumgününü kutlayan annesi ve ailesi olarak gördüğü Atifet & Ahmet Boz çiftine teşekkür etti.

Kalamış Balık Ortakları Evren Yaldız, Hikmet Karabulut ve Musa Şahin, mutlu günlerinde minik Ayşe ve Esra Ceyhan’ı tebrik etti. Kalamış Balık Halkla İlişkiler Sorumlusu Seval Ayyüz, Atifet Boz, Hikmet Karabulut, Ahmet Boz, Esra Ceyhan, Evren Yaldız, Baş Aşçı Halis Uzun ve Musa Şahin…

“KALAMIŞ BALIK’IN ‘IN’ OLMASINA ŞAŞIRMIYORUM…”

Kadıköy Life’a değerlendirmelerde bulunan Esra Ceyhan; “Çok güzel bir akşam geçirdik. Hikmet Karabulut, Evren Yaldız ve Musa Şahin, işlerini ‘dört dörtlük’ yaparlar, özen gösterirler. Bu nedenle Kalamış Balık’ın kısa sürede IN olmasına şaşırmıyorum. Hatta önümüzdeki süreçte kabuğuna sığmayarak, taleplerin iyiden iyiye artmasıyla daha büyük atılımlar gerçekleştirmelerini de bekliyorum” şeklinde konuştu. Ünlü televizyoncu, ardından dostları ile birlikte geceye özel mutluluk karesinde Kadıköy Life objektifleriyle buluştu.

Esra Ceyhan ve Atifet Boz, özenle hazırlanmış Kalamış Balık karışık özel spesiyalini cep telefonlarıyla görüntüledi…
Kalamış Balık Ortağı Evren Yaldız; "Esra Hanım’ın güleryüzlülüğünü birebir yaşadığınızda, milyonların onu neden sevdiğini daha iyi anlıyorsunuz" diyerek, Esra Ceyhan ve Boz ailesi ile gece boyunca yakından ilgilendi…
Ayşe Ceyhan, "amcası" Ahmet Boz ile birlikte…

 

Bunu paylaş:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •   
 •   
 •  

One Response to Esra Ceyhan ve kızı Kalamış Balık’taydı…

 1. Şükran Uysal Mart 2, 2018 at 10:25 pm

  Saygılarımla.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir