EVDEMA’nın 7. şubesi Modoko’da açıldı...
 Kadir Toprakkaya

EVDEMA’nın 7. şubesi Modoko’da açıldı…

EVDEMA’nın 7. şubesi Modoko’da açıldı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

“Yapı ve Dekorasyon Malzemeleri” sektörünün en önemli firmalarından biri olan EVDEMA, yedinci büyük mağazasını Ümraniye Modoko’da açtı. Sektörde tam 42 yıl boyunca hizmet veren kuruluşun yatırımlarına devam edeceği mesajı verildi.

BÜLENT ECZACIBAŞI KATILDI…

Mağazanın açılış kurdelasını, Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ile birlikte AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Eski Çevre Bakanı Ali Talip Özdemir, MÜSİAD Onursal Başkanı Ömer Bolat ve KONSİAD Başkanı Abdullah Başcı kestiler.

5 BİN METREKARE BÜYÜKLÜĞÜNDE VE 6 KATLI…

Mutfaktan banyoya, seramik çeşitlerinden aydınlatma armatürlerine kadar yüzlerce çeşitten oluşan ürün yelpazesi ile seçim zorluğu çekenler için büyük kolaylık sağlayan mağazanın sloganı ise “Her Katı Ayrı Bir Dünya” olarak belirlendi.

PERAKENDE, BİREYSEL VE TOPTAN…

Açılış öncesinde bir konuşma yapan EVDEMA Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik; “Bugün yedinci Evdema Mağazası’nın açılışı için burada toplanan dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sizlerin sıcak ilgisi bizi teşvik ediyor. İnşallah bu zincire yeni halkalar eklemeye devam edeceğiz. Ev dekorasyonu konusundaki tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında toplamış olmanın, bizim için olduğu kadar tüketicilerimiz için de büyük avantajı vardır. Evdema olarak satışlarımızın üç gruptan oluştuğunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bunlar perakende, bireysel ve toptan olarak gerçekleşmektedir” dedi.

500 DAVETLİ KATILDI…

12 Mart Çarşamba günü gerçekleşen açılışa 500′den fazla davetli katıldı. İstanbul dışından da gelenlerin olduğu açılış, saat 13.00 sularında başladı ve akşam 18.00′e kadar sürdü. Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, merkezin bütün katlarını gezerek incelemelerde bulundu.

Kadıköy Life Ailesi olarak, EVDEMA Modoko’nun hayırlı olması dileklerimizi iletiyoruz…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir