Evora Park Projesi’nde çifte sevinç…
 Kadir Toprakkaya

Evora Park Projesi’nde çifte sevinç…

Evora Park Projesi’nde çifte sevinç…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Yaklaşık 30 ay önce “Akılcı Proje” olarak satışa sunulan 432 dairelik Evora Park Projesi’nde daire teslimleri başladı. Samandıra Fenerbahçe Tesisleri’nin hemen yanı başında, doğa ile iç içe modern bir yaşam sunan Evora Park Projesi, tamamlana kadar yüzde 50–75 arasında prim yaparak, daire sahiplerine çifte mutluluk yaşattı.

YILSONUNA KADAR YÜZDE 100 PRİM BEKLENİYOR…

Modern tarzdaki tasarımı ile yaşayanlara huzur sunan Evora Park Projesi’ndeki 432 dairenin 417’sinin satıldığını belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, şu açıklamalarda bulundu:

“Daire sahipleri gibi biz de büyük bir gurur yaşıyoruz. Projeyi zamanında teslim etmenin ve Teknik Yapı dostlarına vaad ettiğimiz prim potansiyelinin gerçekleşme gururunu yaşıyoruz. İlk başta söylediğimiz gibi projemizdeki daireler, konum ve şerefiyesine göre yüzde 50 ile yüzde 75 arasında prim yaptı. Yılsonuna kadar bu oranın yüzde 100’e kadar çıkmasını bekliyoruz.”

AİDATLAR EYLÜL’DE BAŞLAYACAK…

Teknik Yapı projelerinde en önemli unsurun müşteri memnuniyeti olduğunun altını çizen Umut Durbakayım; “Projelerimizde önem verdiğimiz en önemli konularından biri de, satış sonrası servis ve hizmettir. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanım maliyetlerini de minimize etme gayreti içindeyiz. Bilindiği gibi aidatların en önemli iki ana kalemi, personel ve bakım-onarım giderleridir. Bu nedenle Evora Park Projesi’nin yönetimini Mart 2014 tarihine kadar yapacak olan Aktif Yaşam Site Yönetim firmamız, Teknik Yapı sinerjisinden faydalanarak minimum maliyetli personel ihtiyacını karşılayacak” bilgisini paylaştı.

YAŞAM TARZIYLA ÖRTÜŞEN SOSYAL TESİSLER…

Evora Park Projesi’nin yaşam tarzıyla örtüşen sosyal tesisleri, kapalı ve açık alanlarda yer alıyor. Aydos Ormanları’nın bol oksijenli havası altında yapılabilecek spor aktiviteleri için 450 metrekarelik açık yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, paten alanı, yürüme yolları bulunuyor. Spor sonrası dinlenme ve temiz havanın tadını çıkarmak için ise yaklaşık 1.630 metrekarelik göletin kenarında yer alan kafeterya, Evora sakinlerine hizmet verecek.

İki ayrı bölümde projelendirilen kapalı alan sosyal tesislerin ilk bölümünde fitness, plates, aerobik, cafe, fin hamamı, sauna, masaj odaları ve soyunma odaları yer alırken; diğer bölümde bilardo ve masa tesisi bulunuyor. Her daire için özel depo bölümleri de blokların altında yer alıyor. Projede, tamamı 490 araçlık kapalı otopark da yeraltına inşa edilecek.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir