15 Eylül'e hazır mısınız?
 Haber Merkezi

15 Eylül’e hazır mısınız?

15 Eylül’e hazır mısınız?
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Venüs & Jüpiter kavuşum açısı, 15 Eylül tarihine mutluluk damgasını vuracak. Peki, siz buna hazır mısınız? Ay ve Güneş, tüm açıları ile günlük hayatımızı Eylül ayında hareketlendirirken; Ekim ayında kaderimiz ile ilişkili mutluluk çemberine bizi hazırlayacak. İyiciller olarak adlandırılan Venüs ve Jüpiter, el birliğiyle mutluluk damgası vuracak. 15-16-17 ve hatta 18 Eylül tarihlerinde kendinize mucizelere hazırlayın. Çünkü 15 Eylül itibariyle üç gün boyunca hayatımızda mucizeler olacak!

EN ÇOK ETKİLENEN BURÇLAR KOÇ, YAY, ASLAN VE TERAZİ…

Eylül ayı genel olarak ilişkiler kapsamında sorunları çözüme kavuşturmak, barış ortamı sağlamak açısından fırsatlar getirirken; yeni insanlar ile tanışıp yepyeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Güzelleşme zamanı geldi! Estetik yaptırmak, saçınızı boyatmak, yeni bir tarz yaratmak, güzelleşmek adına yeni bir şeyler denemekten korkmayın. Bunun için çok uygun bir dönem, değerlendirin!

BEŞ KEZ DÜŞÜNÜP, BİR KERE KONUŞMALISINIZ…

Tüm bu iyi etkilerin yanı sıra 16 Eylül’e dikkat! 16 Eylül itibariyle beş gün etkisi sürecek Merkür & Mars arasında gerçekleşecek olan kavuşum ile beş kez düşünüp, bir kere konuşmamız gerekiyor. Patavatsızlıklar ile karşılaşmaya veya düşünmeden hareket etmeye müsait bir döneme giriyoruz. Açık sözlü olacağım derken sınırlarımızı aşmamalıyız. Aceleci davranmamalıyız, sakinliğimizi korumalıyız ki bu güzel dönemin büyüsünü bozmayalım.

BELİRSİZ İŞLERDEN UZAK DURUN…

Uzun zamandır bitmeyen işlerinizi bitirmek için uygun bir zaman. İş bitirici toplantıları tam da bu döneme getirebiliriz. Seçici ve eleştirici olabileceğiniz bu zamanda belirsiz işlerden uzak durun. İş ve işçi kanunları, işçiler, çiftçiler, çalışanların düzeni, bürokratik konularda pratikleşme ve pratikleştirme durumları olabilir. Eylül ayına çok iyi bir kapanış getirecek olan bir gökyüzü vurgusu ise, 20 Eylül tarihinde Güneş & Ay kavuşum açısı olacak. Bu yeniay hepimizi daha verimli, çalışkan, planlı ve programlı kılacak başlangıçlara doğru ilerletecek.

BAĞIŞIKLIĞINIZI GÜÇLENDİRECEK TAKVİYELER ALIN…

Hizmet odaklı emek harcayacağımız işler, muhasebe ve bütçe konuları, bilgisayarlar ve teknik donanımlar ilgili işler, tamirat ve tadilat işlerine bu dönemde başlayabilirsiniz. Sağlık alanında bağışıklık sisteminizi güçlendirici takviyeler almalısınız. Sindirim sisteminiz hassaslaşabilir, ishal-kabızlık vakaları oluşabilir. Aşırı koşmak ya da aşırı enerji sarf etmek, dalak ile ilgili sorunları oluşturabilir. Dalağınızı fazla yormamak için fazla koşu yapmayın. Apandist sıkıntıları oluşabilir, dikkatli olun!

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir