Farkı kalitesinde saklı bir mekan; Bizbize Fasıl
 Kadir Toprakkaya

Farkı kalitesinde saklı bir mekan; Bizbize Fasıl

Farkı kalitesinde saklı bir mekan; Bizbize Fasıl
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Bağdat Caddesi Caddebostan’da 2001 yılında doğan, 17 yıldır değerli müşterilerine kesintisiz kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden haftanın 7 günü hizmet veren Bizbize Fasıl, 2013 yılının ocak ayından bu yana Ataşehir şubesiyle daha da güçlenerek, müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.

Mekanın bu sezon sanatçıları Ataşehir şubesinde her cuma akşamı Bizbize Fasıl Grubu, TSM’de Nihal Arda, eğlenceye dönük şarkılar ile Korcan Yiğit, her cumartesi akşamı Bizbize Fasıl Grubu, TSM’de Nihal Arda, eğlenceye dönük şarkılar ile Burçin Birben; Caddebostan şubesinde ise Bizbize Fasıl Grubu, TSM’de bayan solist ve eğlenceye dönük şarkılar ile İlhan Tarık sizlerle olacak.

TADINA DOYULMAZ BİR EĞLENCE DENEYİMİ…

Bundan tam 17 yıl önce Caddebostan’da ilk şubesini açan ve açıldığı günden beri misafirlerine tadına doyulmaz bir eğlence deneyimi yaşatan Bizbize Fasıl, yeni sezonun açılmasıyla birlikte Ataşehir şubesinde yeniden misafirlerini ağırlamaya başladı. Bizbize Fasıl Ataşehir şubesi; yeni sezona çok daha eğlenceli, lezzetli, renkli ve iddialı bir giriş yaptı. Ataşehir Mozaik Çarşı içerisinde bulunan Bizbize Fasıl, samimi ve ferah dekorasyonu ile kapıdan girdiğiniz ilk andan itibaren sizlere farklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Eğlencenin ritminin her an artarak devam ettiği Bizbize Fasıl’da keyif dolu anlara hazır olun.

Bizbize Fasıl

CANLI MÜZİĞE BİZBİZE FASIL’DA DOYACAKSINIZ…

Haftanın 7 günü hizmet veren mekan, misafirlerine unutulmaz bir canlı müzik deneyimi yaşatıyor. İstanbul’un stresine ve yorucu temposuna kısa bir ara vermek isteyenler için harika bir seçenek olan Bizbize Fasıl‘da, masanıza oturduğunuz andan itibaren canlı müzik keyfini yaşamaya başlıyorsunuz. Siz sofranıza gelen lezzetlerin tadını çıkarırken, hafif hafif başlıyor canlı müzik. Yemeğinizin ilk lokmalarına Türk Sanat Müziği’nin narin ritimleri eşlik ediyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise, müziğin ritmi yavaş yavaş artmaya başlıyor ve eğlence doruklara çıkıyor. 

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir