Fenerbahçe Mahallesi'ne Boğaziçili muhtar adayı; Tuba Aldeniz
 Kadir Toprakkaya

Fenerbahçe Mahallesi’ne Boğaziçili muhtar adayı

Fenerbahçe Mahallesi’ne Boğaziçili muhtar adayı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Yerel seçimlere sayılı günler kala muhtar adayları, mahalle sakinleriyle tanışmaya ve muhtar olmaları halinde gerçekleştirmeyi planladıkları projeleri son hızla tanıtmaya devam ediyor. Fenerbahçe Mahallesi Muhtar Adayı Tuba Aldeniz de “Vatandaşa, çevreye, dört ayaklı dostlara her koşulda güler yüzlü hizmet sözü veriyorum” sloganıyla adaylığını açıkladı.

1972 yılında dünyaya gelen Tuba Aldeniz, Kadıköy Anadolu Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü mezunu. Sırasıyla Marmara Üniversitesi Avrupa Topluluğu Enstitüsü Avrupa Birliği Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Avrupa Hukuku Sertifika Programı ve Dokuz Eylül Üniversitesi Atatürk İlke ve İnkilapları Enstitüsü Kemalizm programında yüksek lisansı tamamlayan Aldeniz, “Seçilmem durumunda ‘sosyal muhtarlık’ anlayışını benimseyeceğim” diyor.

Tuba Aldeniz
“YAŞLI NÜFUSA DÖNÜK ÇALIŞMALARIMIZ OLACAK”

Fenerbahçe Mahallesi Muhtar Adayı Tuba Aldeniz’in gerçekleştirmeyi hedeflediği projeler ise şöyle: “Öncelikle kıyafet ve eşya yardımına ihtiyacı olanları belirleyeceğim. Bu anlamda kullanmadığı eşya ve kıyafeti olan kişiler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturmayı hedefliyorum. Ayda bir mutlaka atölye çalışmaları düzenleyeceğiz. Mahallemizin yaşlı nüfusu çok fazla, onlara dönük çalışmalarımız da olacak. Bayram kutlamalarına ileri yaşın getirdiği sağlık problemleri nedeniyle katılamayan mahalle sakinlerimizle alternatif kutlamalar organize edeceğiz. Fenerbahçe Parkı’nda sosyalleşmeyi teşvik ederek gönüllü evimiz, belediyemiz ve yerel medya ile yakın ilişkiler kuracağım. Muhtarlık hizmetlerine dair tüm güncel bilgilere de aktif olarak kullanacağım facebook sayfamızdan ulaşılabilecek. Bunun yanında sokak hayvanlarının barınak ve gıda ihtiyacının karşılanması konusunda süreklilik yaratacağız. Hemen hemen herkesin akıllı telefon kullandığı günümüzde telefonlara yüklenen bir ‘Fenerbahçe App’ uygulamasıyla, tek bir tık sayesinde herkes adına muhtarlığa gelen bir evrak olup olmadığını kontrol edebilecek.”

“BAHARA BOYANSIN GÜLÜŞLERİNİZ”

Son olarak “Fenerbahçe’de bahar bir başka güzeldir. Bahara boyansın gülüşleriniz” mesajıyla mahalle sakinlerine seslenen Tuba Aldeniz; “Her ne olursa olsun hizmet esnasında güler yüzden asla ödün vermeyeceğim. Diyalog mekanizması her zaman açık ve sürekli olacak” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe Mahallesi Muhtar Adayı Tuba Aldeniz; “Vatandaşa, çevreye, dört ayaklı dostlara her koşulda güler yüzlü hizmet sözü veriyorum” sloganıyla adaylığını açıkladı.
Bunu paylaş:
  • 1.3K
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir