"Kadıköy'de Yaşamak Ayrıcalıktır" Diyenlerin Buluşma Noktası...

Fenerbahçe’de bayramlaşma

Yazar: Kadir Toprakkaya

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün geleneksel bayramlaşma töreni, Kurban Bayramı’nın dördüncü gününde Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapıldı. Camianın yoğun ilgi gösterdiği törene; Başkan Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Başkan Yardımcısı Erol Bilecik, Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Sevil Zeynep Becan, Simla Türker Bayazıt, Fethi Pekin, Turhan Şahin, Kemal Danabaş, Yüksek Divan Kurulu ve Kongre Üyeleri, şube sorumluları, antrenörler, sporcular, kulüp personeli ile taraftarlar katıldı.

VEFA KÜÇÜK: BÜYÜK BİR TEVECCÜH VE KATILIM OLDUĞUNU GÖRÜYORUM…

Koronavirüs önlemleri kapsamında açık alanda düzenlenen bayramlaşma törenine, misafirler maskeleriyle katıldı. Girişte konukların ateşleri ölçülürken, kişisel bilgileri alındı ve hijyen kurallarına uyuldu. Sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek yapılan bayramlaşmanın ardından ilk olarak kürsüye çıkan Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, herkesin bayramını kutlayarak; “Uzun senelerdir yapmış olduğumuz ve artık gelenek haline gelen bayramlaşma merasimimizi gerçekleştirdik. Büyük bir teveccüh ve katılım olduğunu görüyorum. Bu Fenerbahçemizin gücünü, birliğini, beraberliğini ve her zaman bir araya gelme becerisini gösteren güzel bir tabloydu. Katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bu güzel töreni hazırlayan kulüp yönetimimize, başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize ayrıca teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum” dedi.

BURAK ÇAĞLAN KIZILHAN: YARINLARIMIZA EN GÜZEL ŞEKİLDE YÜRÜYECEĞİZ…

Ardından sahneye çıkan Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan ise şunları ifade etti: “Öncelikle hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Fenerbahçe Ailesi olarak geleneksel bayramlaşma törenimizde bir aradayız. Bu bayramda birbirimizden ayrı kalmayalım diye düşündük ve koronavirüs önlemleri çerçevesinde açık havada hep beraberiz. Başkanımıza ve bizlere emanet ettiğiniz bu kutsal görevde, kulübümüzün çatısı altında, yarınlara olan inancımız ve umudumuzla durmaksızın çalışıyoruz. Bu çalışmalarda en büyük motivasyonumuz ve en büyük gücümüz tabi ki sizlersiniz. Birbirimize olan inancımız ve desteğimizle en doğru adımları atıp, inşallah yarınlarda en başarılı, en mutlu günlerde yine bir arada olacağız. Fenerbahçe değerleri çerçevesinde yarınlarımıza en güzel şekilde yürüyeceğiz. Kurban Bayramımızı kutluyor; camiamıza, sporcularımıza, taraftarlarımıza ve tüm halkımıza mübarek olmasını diliyorum. Birlik ve beraberlik içinde nice güzel bayramlara.” Konuşmaların ardından bayramlaşma töreni tamamlandı.

Fenerbahçe’nin bayramlaşma törenine katılanlar arasında, sarı-lacivert renklere gönül vermiş isimlerden Sinan Koçak da vardı…
Fenerbahçe'de Bayramlaşma
Fenerbahçe'de Bayramlaşma

Fotoğraflar: Burak Saltık

Paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
kadıköy life

Beğenebileceğiniz Diğer Haberler

Bu web sitesi kullanıcı deneyimi sağlamak adına kullanıcılara ait çerezleri saklamaktadır. Kabul Et