Fenerbahçe Tarihi'nin kitabı yazıldı
 Pınar Baltacı

Fenerbahçe Tarihi’nin kitabı yazıldı

Fenerbahçe Tarihi’nin kitabı yazıldı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 111 yıllık tarihini anlatan “Fenerbahçe Tarihi (1907-2018)” isimli kitabın basın lansmanı yapıldı. Gazeteci-yazar Altan Tanrıkulu tarafından hazırlanan kitabın lansmanına Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Salih Ozan Balaban, Divan Kurulu Üyesi Vefa Küçük ve takımın eski futbolcularından Tuncay Şanlı, Müjdat Yetkiner ve Oğuz Çetin gibi isimler katıldı.

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu…

111 YILLIK TARİH…

Fenerbahçe Divan Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen lansman, müzik dinletisi ve Fenerbahçe tarihini anlatan kısa bir sinevizyon gösterisiyle başladı. Ardından açılış konuşmasını yapan Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu; “Bu eserde Fenerbahçemizin 111 yıllık tarihi, bilinmeyen yönleriyle yer alıyor. Hatta kitapta yer alan bazı fotoğraflar daha önce hiç yayınlanmadı” dedi.

Altan Tanrıkulu

Gazeteci-yazar Altan Tanrıkulu…

ALTAN TANRIKULU: FENERBAHÇE’NİN ALTIN ÇAĞINI YAŞAYACAĞIZ…

Ardından söz alan kitabın yazarı Altan Tanrıkulu ise, hep beraber Fenerbahçe’nin altın çağını yaşacaklarını dile getirerek; “Fenerbahçe Tarihi kitabını hazırlamak zor bir iş. Bazı hatalar olmuş olabilir, bazı şeyler az yapıldı çok yapıldı denilebilir, tüm eleştirilere saygı duyuyorum. Bir Fenerbahçeli olarak kitabı olabildiğince tarafsız bakarak hazırladım. Ve kulüpte emeği geçen herkese yer vermeye çalıştım. Başkan Aziz Yıldırım’a, Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından Tanrıkulu, kitabın VIP baskısını Aziz Yıldırım’a hediye etti.

Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Av. İlyas Bulcay, Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi Selman Altınkaymak, İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği Başkanı Cemal Çoban, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe Spor Kulübü Ataşehir Bölge Temsilcisi Semih Selimoğlu…

Selman Altınkaymak, Semih Selimoğlu, Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu…

Fenerbahçe Tarihi

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 111 yıllık tarihini anlatan “Fenerbahçe Tarihi (1907-2018)” isimli kitabın basın lansmanına Fenerbahçe camiasından çok sayıda kişi katılım gösterdi…

Bunu paylaş:
  • 16
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir