Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği üyeleri kahvaltıda buluştu
 Kadir Toprakkaya

Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği üyeleri kahvaltıda buluştu

Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği üyeleri kahvaltıda buluştu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği, 2018 yılının ilk buluşmasını gerçekleştirdi. Fenerbahçe Dalyan Club Tesisleri’nde 21 Ocak Pazar günü düzenlenen kahvaltılı programa, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım da katıldı.

AZİZ YILDIRIM’A TEŞEKKÜR…

Etkinlikte bir konuşma yapan Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği Başkanı Ünal Uyguç, başta KASEV ile imzalanan anlaşma olmak üzere yürütülen faaliyetler ve projeler hakkında bilgilendirmede bulundu. Uyguç, konuşmasının sonunda Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a verdikleri destekten dolayı teşekkürlerini ileterek, “Sizi her daim yanımızda hissetmekten büyük memnuniyet duymaktayız” dedi.

Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği

ATLETİZM VE VOLEYBOLCU BAYAN SPORCULAR UNUTULMADI…

Buluşma sırasında Fenerbahçe’nin özellikle atletizm ve voleybol dallarında geçmiş yıllarda emeği geçen bayan sporculara da plaket verildi. Ünal Uyguç, Aziz Yıldırım’a plaket takdim ederken, Aziz Yıldırım da Fenerbahçeli eski sporculara plaket verdi.

KASEV BAŞKANI KAMİL ÇETİN ORALER DE KATILDI…

Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği’nin etkinliğine, Kadıköy Sağlık Eğitim Merkezi Vakfı (KASEV) Başkanı Kamil Çetin Oraler de katıldı. Derneğin en önemli projelerinden biri olan, yardıma muhtaç üyelerin yararlanabileceği hizmetlerin sağlanmasına yönelik gelişmeleri anlatan Oraler’in verdiği bilgiler, üyeler tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

KASEV İLE SÖZLEŞME İMZALANDI…

Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği, yardıma ve bakıma muhtaç üyelerinin yararlanması amacıyla Fenerbahçe Spor Kulübü ve KASEV ile işbirliği protokolü imzaladı. Geçtiğimiz gün gerçekleşen protokol kapsamında, KASEV’in Tuzla tesislerinde 10 üye için yer tahsis edildi. Derneğin girişimiyle KASEV ve Kulüp arasında imzalanan protokol törenine Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Asbaşkanlardan Ender Alkaya, İlhan Ekşioğlu, Ali Yıldırım, Önder Fırat, Genel Koordinatör Tamer Yelkovan, Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği Başkanı Ünal Uyguç, Başkan Yardımcısı Ogün Altıparmak, Genel Sekreter Aydın Yelken, Genel Koordinatör Osman Atakan Tekin, Medya Koordinatörü Atakan Divitlioğlu, üyeler Şükrü Ersoy, Sabit Uluhan, Yavuz Levent Uçar, Ülkü Otay ile KASEV Başkanı Kamil Çetin Oraler ve vakıf üyeleri katıldı.

Dalyan Club Tesisleri’nde gerçekleşen etkinliğe Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Asbaşkan Önder Fırat, Genel Koordinatör Tamer Yelkovan ile Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği ve KASEV üyeleri katıldı…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir