Ford Tepretoğulları ile Kadıköy’de...
 Kadir Toprakkaya

Ford Tepretoğulları ile Kadıköy’de…

Ford Tepretoğulları ile Kadıköy’de…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ford markası, Kadıköy’de Tepretoğlulları ile yola devam dedi. Uzun yıllardan beri Kadıköy’de Renault markasının servis ve satış işlemleri konusunda hizmet veren Tepretoğulları, ilave olarak Ford markası ile de anlaşarak, Kadıköy Satış ve Servis Hizmetleri Bayiliği’ni aldı.

AÇILIŞA 600 DAVETLİ KATILDI…

Acıbadem kavşağında 26 Ekim Cumartesi günü hizmete giren merkez için bir de açılış yapıldı. Yaklaşık 600 davetlinin katıldığı Ford Kadıköy Plaza’nın açılış kurdelasını, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’ün de aralarında bulunduğu Şanlıurfa milletvekilleri ve Koç Holding yetkilileri kesti.

300′DEN FAZLA ÇİÇEK GELDİ…

Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Üsküdar Emniyet Müdürü Mahir Yavaş, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa eski ve yeni milletvekillerinden Mehmet Akyürek, Faruk Bayrak, Sırrı Özbek, Yusuf Yavaşça ve Saffet Karahisarlı’nın katıldığı açılışa, 300′den fazla çiçek geldi. Açılışın yapıldığı bina ve çevresine sığmayan çiçekler, Acıbadem Caddesi’nden Köftüncü Sokağı’nın sonuna kadar ancak dizilebildi.

KOÇ HOLDİNG OTOMOTİV GRUBU BAŞKANI DA KATILDI…

Türk otomotiv dünyasının büyük bir ilgi gösterdiği açılışa katılanlar arasında, Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen ve Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün de vardı. Plazayı gezen holding yöneticileri; “Lokasyon ve bina olarak oldukça stratejik bir nokta… Ulaşım kolaylığı, Ford kullanıcıları için de bir avantaj olacak” yorumunda bulundular.

Açılışla ilgili ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Kasım & Aralık 2013 sayısı sayfalarında okuyabileceksiniz…

Şahin Gül, Dr. Gürbüz Ayaz, Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal, Hıdır Tepret, Haluk Tepret ve Burhan Ülgen…

Evren Şiroğlu, Haluk Tepret, Faruk Güler, Nazif Çakıroğlu, Erkan Güler ve Volkan Çakıroğlu…

“Akasya Dörtlüsü” adlı müzik grubu, üç saat süren performansı ile açılışa renk kattı…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir