Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy'de özel fırsatlar
 Kadir Toprakkaya

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de özel fırsatlar

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de özel fırsatlar
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’ün kalbinde yer alan “Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy”, Fikirtepe’de yeni bir yaşam vaad ediyor. Fortis Sinanlı’nın sunduğu konforlu yaşam alanında yer alabilmek için İş Bankası ile yapılan özel anlaşmayla, tüketicilere daha cazip faiz oranı sunuluyor. Haziran ayı sonuna kadar geçerli olacak satış kampanyası kapsamında, konut ve home ofislerde yüzde 0,99 faizle kredi ve tercihe göre 72 ay faizsiz şirket vadeli ödeme planlarından faydalanabilirsiniz.

AVRUPA’NIN EN İYİ KARMA YAŞAM PROJESİ…

Fortis Sinanlı Genel Müdürü Tuğba Adıbelli Yetişen, Fikirtepe’de yer alan projelerinin Avrupa’nın en iyi karma yaşam projesi seçildiğine dikkat çekerek; nitelikli konut, ofis, cadde mağaza konseptli projeler oluşturmaya devam edeceklerini ve lokasyon olarak tercihlerini her zaman şehrin merkezinden yana yaptıklarını belirtti. Yetişen, sözlerine şöyle devam etti: “İstanbul gibi bir metropolde artık lüks yaşam; iş, eğitim, sağlık merkezlerine ve sosyal hayatınızdaki tüm önemli noktalara sizi trafik derdinden kurtaracak kadar yakın ve ulaşılabilir bir mesafede olmaktır.”

BİLAL İDİKURT: KADIKÖY’DEKİ SATIŞLARIN SEBEBİ BİZİZ…

İstanbul’un en büyük kentsel dönüşüm projesi olan ve pilot bölge ilan edilen Fikirtepe’de yer alan “Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy” projesinin ortağı Fortis İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bilal İdikurt ise, İstanbul’un Kadıköy bölgesinde konut talebinin büyük oranda kendi projelerine yöneldiğini ifade ederek; “Bağdat Caddesi’nde müşterilerin ihtiyaçlarını tam karşılayacak nitelikli konutların az sayıda olması sebebiyle bölgede talep görmeyen stok fazlası oluştu. İnsanlar artık verdiği paranın karşılığını tam olarak almak istiyor. Örneğin 1-2 milyon lira verip, tek otoparkı ve havuzu olmayan ev almak istemiyor. Artık konuttan öte, yaşam alanı sunan projeler tercih ediliyor. Bizim projemiz işte bu ihtiyacı karşılıyor. Kadıköy’e çok yakın mesafede, adeta ayaklarının dibinde olduğumuz için bizi tercih ediyorlar. Projemizin kaba inşaatı bitti, ince işleri başladı. Teslimat yaklaştı, 2019’da teslimlere başlayacağız’’ dedi.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

YASİN SİNANLI: BURASI KADIKÖY’ÜN MANHATTAN’I OLACAK!

Bölgeye inançlarının tam olduğunu vurgulayan Sinanlı Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Sinanlı da teslimde müşterilerine 1’e 1 kazandıracaklarını söyleyerek, şu açıklamalarda bulundu: “İstanbul’un tam merkezinde olmamız sebebiyle, bölgede teslim edilen proje sayısının artmasıyla birlikte fiyatların tavan yapacağına hiç şüphemiz yok. Bulunduğumuz konum itibariyle İstanbul’da hayatın nabzının attığı iş ve yaşam merkezlerine, hastanelere, okul ve üniversitelere, köprülere, Bağdat Caddesi’ne, prestijli AVM’lere, Avrasya Tüneli’ne ve metroya 5 dakikada ulaşmanızı vaad ediyoruz. Metrobüs durağı projemizden 20 adım ve her iki havaalanına da sadece 20 dakikalık mesafedeyiz. Ayrıca projemize çevreyolundan Fikirtepe bağlantısı yapılmakta olup, 2018 yazında hizmete başlayacak bu bağlantı yolu sayesinde civar sokak ve caddeleri hiç dolaşmadan, vakit kaybetmeden direkt Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projemize ulaşım sağlanabilecek.”

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir