Galata Rotary'den Ömür Göksel ziyafeti
 Haber Merkezi

Galata Rotary’den Ömür Göksel ziyafeti

Galata Rotary’den Ömür Göksel ziyafeti
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Yaklaşık 112 yıldır sosyal çalışmalarını sürdüren Uluslararası Rotary Kulübü’nün Türkiye’de en eski üyelerinden Galata Rotary, 11. Geleneksel Ustalara Saygı Konseri’nde Ömür Göksel’i sevenleriyle buluşturdu. Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleşen konserde Göksel’e ilgi hayli yoğundu.

Yarım asır önce katıldığı ses yarışmasında Türkiye Ses Kralı olduktan sonra 1.000 şarkılık repertuvarı ile büyük ses getiren usta sanatçı, dört dilde şarkı söyleyebilmesi yönüyle gerçek sanat takipçilerinin hala favorilerinden olduğunu ortaya koydu.

Ömür Göksel

ÖMÜR GÖKSEL DÖNEMİNİN TARKAN’I, MURAT BOZ’U…

Başta Modalılar olmak üzere Kadıköylüler, 75 yaşındaki müzisyen ve besteciyi ilk günkü hayranlıkla izledi, şarkılarına eşlik etti. 1960-70’li yılların kuşağının yanı sıra genç müzik takipçileri de Ömür Göksel’i ilgiye izledi. Döneminde bugünün Tarkan’ı, Murat Boz’u kadar popüler olan Kadıköylü müzisyen, gerçek sanatın değerini bilenler için hala bir star olduğunu, konserindeki atmosfer ile ortaya koydu.

Galata Rotary

KULÜP BAŞKANI KADIKÖY LIFE’A KONUŞTU…

Renkli konseri organize eden Galata Rotary Kulübü’nün Başkanı Burhan Tokgöz, etkinliğe yönelik duygu ve düşüncelerini Kadıköy Life Dergisi’ne şöyle açıkladı: “Uluslararası Rotary, bir asırdan uzun süredir insanlığa dokunuyor. Biz de Galata Rotary olarak köklü etkinlikler düzenlemeyi önemsiyoruz. 11. Geleneksel Ustalara Saygı Konserimizde bu kez misafirimiz Ömür Göksel oldu. Daha önce Ayhan Sicimoğlu, Timur Selçuk ve Moğollar gibi sanatçılarımızı da konserlerimizde ağırlaşmıştık. Son dönemde Türkiye’de sanata ve sanatçıya verilen önem malumunuz, bu konserlerimizde üstatlarımız olarak güzel sanatçılarımızı onurlandırmayı arzuluyoruz.”

Omür göksel

ömür göksel

Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleşen konserde usta sanatçı Ömür Göksel’e ilgi hayli yoğundu…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir