Gauss Bilim Adası Okulları’nda “ilk gün” heyecanı…
 Kadir Toprakkaya

Gauss Bilim Adası Okulları’nda “ilk gün” heyecanı…

Gauss Bilim Adası Okulları’nda “ilk gün” heyecanı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Moda’da bu yıl hizmete giren Gauss Bilim Adası Okulları’nda oryantasyon programı başladı. Okulların açılmasına sayılı günler kala, öğrenci ve veliler büyük heyecan yaşadı. Okul yönetimi, Kadıköylülerin kayıt dönemindeki yoğun ilgisi nedeniyle teşekkür konuşması gerçekleştirdi.

Öğrenciler, öğretmenleri ve arkadaşları ile tanıştıkları ilk günlerinde bir hayli heyecanlıydı. Kadıköy LIFE objektiflerine yansıyan kareler, ünlü Alman Bilimadamı Gauss’un ilkeleri ile kurulan okulda eğitim-öğretim sürecinin ilk dakikaları olarak arşivlerde yerini aldı.

İLK YILINDA YOĞUN TALEP GÖRDÜ…

Okul yönetimi, 2013-2014 Eğitim ve Öğretim kayıt döneminde beklenenin üzerinde ilgi olmasından dolayı öğrenci velilerine teşekkür etti. Hedef öğrenci kitlesini ilk hizmet yılında yakalayan kurum, on yıllardır dershanecilik sektöründeki eğitim-öğretim geçmişinin de önemine dikkat çekti.

ÖĞRENCİ, ÖĞRETMEN ve VELİLER BÜYÜK BİR AİLE OLDU…

Oryantasyon Programı’nın ilk gününde, öğrencilerin heyecanlarını üzerinden atmalarının ardından bir hayli mutlu oldukları görüldü. Okul bahçesinde oynayan, arkadaşları ile tanışan, organik meyve toplayan öğrenciler; velileri ve öğretmenleri eşliğinde “Okula Merhaba Pastası”nı kesti.

Gauss Bilim Adası Okulları Kurucuları Ruhi Özdemir, alanlarında uzman öğretmenler Gamze Özdemir, Tuğba İren ve Hukukçu Tuğçe Ertaş, okullarının Moda’da yoğun ilgi görmesinden dolayı bir hayli mutluydu…

Ve okula ilk adım… Öğrenciler bir hayli heyecanlı…

Öğrenciler, oryantasyon programı kapsamında ilk kez sıralarına oturdu; öğretmenleri ve arkadaşları ile tanıştı…

Ana sınıfı öğrencileri, okullarındaki ilk günlerini oyun hamurları ile geçirdi…

Öğretmenler, Gauss Bilim Adası pastasını elleriyle kesti ve öğrencilerine ikram etti…

Okul Kurucularından Gamze Özdemir, kurumlarının ilk yılı olmasına rağmen kayıt döneminde yoğun ilgi gördüklerini belirterek; “2013-2014 eğitim ve öğretim döneminin başarılarla dolu geçeceğine inanıyorum. Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi…

Okul Kurucularından Ruhi Özdemir, minik Kadıköylüler ile bol bol vakit geçirdi…

Minikler, okul bahçesinde velileri ile birlikte Kadıköy’ün göbeğinde organik ayva toplamanın mutluluğunu yaşadı…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir