Kadir Toprakkaya

Gauss Okulları kurucu kadrosu kahvaltıda buluştu…

Gauss Okulları kurucu kadrosu kahvaltıda buluştu…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Moda’da ilk eğitim-öğretim yılı heyecanını yaşayan Gauss Eğitim Öğretim Kurumları yönetimi, kurucu kadrosu ile kahvaltıda bir araya geldi.

Oldukça başarılı ve iddialı bir ekip ile eğitim-öğretim hayatına başlamaya hazırlanan Gauss Eğitim Öğretim Kurumları Kurucusu tanınmış eğitimci Ruhi Özdemir; “Artık biz bir aileyiz… Kariyerinizdeki başarınız, kariyerimizdeki başarımızla hepimizin mutluluğuna dönüşecektir” diyerek, kayıt döneminin sonuna yaklaşıldığı süreçte okulun yoğun ilgi görmesinden dolayı memnuniyeti dile getirdi.

TANIŞTILAR, KAYNAŞTILAR…

Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleşen kahvaltıda, okulun kurucu öğretmenleri birbiriyle tanıştı. Türkçe’nin yanı sıra profesyonel yabancı dil eğitimine de bir hayli önem veren okulda, İngilizce ve Almanca branşlarında öğretmenlerin yabancı kökenli olması dikkat çekti.

KÜLTÜRLERİ KAYNAŞTIRARAK, BAŞARIYI ARTTIRACAK…

Gauss Okulları, yabancı öğretmenleri yine aynı branşta eğitim veren Türk öğretmenler ile birlikte çalıştırarak, kültürlerin kaynaşması ve öğrencide başarı sentezinin artmasını sağlayacak. Butik okul özelliği taşıyan eğitim kurumu, yeni olmasına rağmen 24 yıllık dershanecilik ve eğitimcilik deneyimini de bünyesinde barındırıyor.

Okul Psikoloğu Sezgi Şentürk, Sınıf Öğretmeni Hülya Atılgan, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Mehmet Doyranlı, Almanca Öğretmeni Damla Rusçuklu, Hazırlık Sınıfı Öğretmeni Ayşenur Yılmaz, Türkçe Öğretmeni Bahar Yazıcı Kıcır, Resim Öğretmeni Birsen Altunsaray, Kurucu Ortak Tuğba İren, Kurucu Ruhi Özdemir, Kurucu Ortak Gamze Özdemir, Sınıf Öğretmeni Zuhal Fortacı, Fen ve Teknoloji Öğretmeni Selvi Ankara, İngilizce Öğretmeni Sasha Levih, İngilizce Öğretmeni Gönül Yıldırım, İngilizce Öğretmeni Chris Wall, Matematik Öğretmeni Funda Berkel ve Müzik Öğretmeni Bilge Mütevellioğlu Çebi…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir