Gayrimenkul danışmanları: Otizmin farkındayız!
 Kadir Toprakkaya

Gayrimenkul danışmanları: Otizmin farkındayız!

Gayrimenkul danışmanları: Otizmin farkındayız!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlığı firması Keller Wiliams, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de adından sıkça söz ettiriyor. Bunlardan biri de her yıl 9 Mayıs tarihinde organize edilen “REDDAY” Topluma Katkı Günü’nde gerçekleşti. REDDAY kapsamında dünyanın bütün KW ofisleri bir günlüğüne kapandı ve 185 bin danışman, bulundukları ilçelerde birer sosyal sorumluluk projesine katıldılar.

KELLER WILLIAMS CADDE KADIKÖY’DEN ANLAMLI DESTEK…

Marka tarafından geleneksel hale getirilen, her ofisin kendi bünyesinde bulunan ve hayır işleri için teşkilatlanan Kültür Komiteleri tarafından aylar öncesinden planlanarak organize edilen sosyal sorumluluk projelerine Kadıköy de katıldı. Son 4 yıl içinde Kadıköy’de ilk engelli şarj istasyonunu yaptıran, Beykoz Hayvan Barınağı’na 1 tonun üzerinde mama bağışlayan, Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi’ndeki Atatürk büstünü onaran ve çevre peyzajını yapan Keller Williams Cadde Kadıköy Bölge Müdürlüğü, bu yıl da “Otizmin Farkındayız” mesajı verdi. Kadıköy Belediyesi ve Koşuyolu Engelli Merkezi’nin de katkılarıyla Kalamış Atatürk Parkı’nda buluşan gayrimenkul danışmanları, 250’ye yakın engelli genç ve aileleriyle bir araya geldi. Toplamda 500 kişilik bir organizasyona ev sahipliği yapan danışmanlar, bugüne özel getirtilen DJ eşliğinde doyasıya eğlendi.

DENİZE DALIP, “OTİZMİN FARKINDAYIZ” PANKARTI AÇTILAR…

Etkinliğin bir başka güzel tarafı, çeşitli markaların bağışları ile birlikte pek çok gayrimenkul danışmanının evlerinde hazırladıkları yiyecekleri getirerek paylaşmalarıydı. “REDDAY” Topluma Katkı Günü’nde danslı, müzikli, eğlenceli saatler geçiren gruplara sergilenen bir başka performans, denizin 3 metre altına dalan dalgıçların “Otizmin Farkındayız” pankartı açmaları oldu.

otizm
“ENGELLİ VE OTİZMLİ BİREYLERİN FARKINDA OLACAĞIZ”

Konu hakkında Kadıköy Life Dergisi’ne açıklamada bulunan KW Lider Danışma Konseyi Kültür Komitesi Başkanı Sinan Sarıkaya; “Her şeyden önemlisi, engelsiz bir dünya için engelli ve otizmli bireylerin farkında olduğumuzu Kalamış Atatürk Parkı’ndan herkese duyurmak istedik. Çok da başarılı olduk. Bu konuda bize destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

Ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin 15 Mayıs 2019 tarihinde piyasaya çıkacak olan yeni sayısı sayfalarında yayınlanacak…

KW Cadde
Kalamış Atatürk Parkı’nda düzenlenen etkinlikler kapsamında, görme engelliler için KW Cadde sponsorluğunda satranç yarışması da yapıldı. Organizasyonun kusursuz geçmesi için büyük çaba harcayan Keller Williams Cadde Kültür Komitesi üyeleri, buluşmanın sonunda “Bir organizasyonu daha başarıyla tamamlamış olmanın huzuru içindeyiz” mesajı verdi. Sinan Sarıkaya, Gül Başıbüyük, Vedat Akkaş, Özgür Alkaya, Mert Nergis ve Deniz Ünlü…
Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir