Gökçe Türk'ten yeni single: Beyefendi
 Reha Kadak

Gökçe Türk’ten yeni single: Beyefendi

Gökçe Türk’ten yeni single: Beyefendi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Türk pop müzik sanatçısı Gökçe Türk, Stüdyo Lonca’da tamamlanan “Beyefendi” adlı single çalışmasını DMC yapımcılığında müzikseverler ile buluşturdu. Dijital platformlarda dinleyiciye sunulan Beyefendi’nin düzenlemesini, İlker Bayraktar ve Ayda Tunç Boyacı üstlendi.

Şarkının söz ve müziğine imza atan Emre Olgun, “Beyefendi” şarkısını Gökçe Türk’e özel olarak yaptı. Türk; “Emre benim uzun yıllardır çok yakın bir arkadaşım. ‘Sana şarkı yaptım’ diye, tam da kendime yatırım yapmam gerektiğini anladığım anda geldi. Hemen okudum” dedi. Bütün kadınlara ve ayrılık acılarına adanmış bir aşk şarkısı olan “Beyefendi” için Mahmut Şevket Paşa Köyü’nde Volkan Günsür yönetmenliğinde çekilen video klip, sosyal medyada kısa zamanda dikkat topladı.

Gökçe Türk

FARKLI VİDEO ÇALIŞMALARIYLA SEVENLERİNİ ŞAŞIRTACAK…

Beyefendi şarkısında olduğu gibi repertuvar çalışmalarında da ünlü şan eğitmeni Süheyla Yengi ile birlikte çalışan Gökçe Türk, sahnesinde kendi güftelerine ve farklı cover çalışmalarına da yer veriyor. Sanatçı kimliğinin yanı sıra yarış pistinde yöneticilik yapan Türk, motor sporlarını sevdiğini ve yakın zamanda farklı video çalışmalarıyla da sevenlerini şaşırtacağını, özel bir sahne showu hazırlığı içerisinde olduklarını da belirtti.

GÖKÇE TÜRK HAKKINDA…

Çocukluğunda çamaşır makinesinin içine kafasını sokup şarkı söyleyen ve annesi kızınca daha iyi eko yaptığını savunan Gökçe Türk, 11 Ocak 1985’de Samsun’da doğdu. Sekiz yaşında Kültür ve Sanat Bakanlığı Çocuk Korosu’nda yer aldı. Ardından, Samsun Devlet Konservatuarı’na bağlı Çok Sesli Çocuk Korosu’na seçildi. Ses yapısının Türk Sanat Müziği’ne yatkınlığı fark edilince, Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu’na geçiş yaptı. Birkaç sene sonra, çocuk korosundan İcra Heyeti’ne seçildi ve 7 sene boyunca şan ve keman üzerine eğitim aldı. Aynı zamanda İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Caddebostan Büyük Kulüp ve Moda Deniz Kulübü başta olmak üzere üniversite hayatı boyunca birçok yerde sahne aldı. Intercity İstanbul Park’ta pazarlama yöneticisi de olan Gökçe Türk, pistlerin tozundan sonra sahnenin de tozunu attırmanın peşinde.

iTunes: https://open.spotify.com/track/4EpW7e73AJ7zcE0lVxVi8R?si=SuOiwMLjSzml-hJMzJojrQ
Spotify: https://itunes.apple.com/tr/album/beyefendi-single/1336909912?l=tr
Fizy: https://fizy.in/rn7Ij
Video klip: https://www.youtube.com/watch?v=pgTysr5ZXKA
Instagram: https://instagram.com/gokceturkk

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir