Gökhan Tepe’den muhteşem konser…
 Kadir Toprakkaya

Gökhan Tepe’den muhteşem konser…

Gökhan Tepe’den muhteşem konser…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ünlü sanatçı Gökhan Tepe, “Aşkın Yedi Rengi” ismini verdiği projesi ile 27 Temmuz Cumartesi gecesi, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde İstanbullular ile buluşmaya hazırlanıyor.

Rescate Oteller Grubu’nun sosyal sorumluluk projelerinden biri olan ve grubun sponsorluğunda gerçekleşecek dev konser için, en ince ayrıntılar bile tek tek hesaplanarak, buluşmanın mükemmel geçmesi için yoğun çaba harcanıyor.

40 KİŞİLİK DEV BİR KADRO EŞLİK EDECEK…

Sanatçıya, ünlü şef Orhan Şallıel’in yönetimindeki İstanbul Symphonic Project ile birlikte kendi orkestrasından oluşan 40 kişilik dev bir orkestra kadrosu eşlik edecek. Ortaokul yıllarından başlayan ve yüksek lisans yaptığı Türk Müziği eğitiminin çatısı altında bu projeye imza atacak olan sanatçıya, sahnede sürpriz isimler de eşlik edecek.

BU YIL İKİ ÖDÜL BİRDEN KAZANDI…

Bu yıl, bestesini yaptığı “Türkan” şarkısı ile “En iyi şarkı” ve “Kendim Gibi” isimli akustik albümü ile “En iyi erkek sanatçı” ödüllerini alan Gökhan Tepe, 27 Temmuz Cumartesi gecesi her yaştan İstanbullu müzikseverlere unutulmaz bir müzik şöleni yaşatacak.

TÜRK SANAT MÜZİĞİ VE HALK MÜZİĞİ ESERLERİ SESLENDİRECEK…

16 yıllık müzik kariyerinde, bugüne kadar 7 albüm ile birlikte sevilen birçok şarkıya da imza atan sanatçı, bu konserinde tüm albümlerinde yer alan hit şarkılarının yanı sıra bestelerini yaptığı ve sanatçı arkadaşlarının seslendirdiği şarkılara da yer verecek. Gökhan Tepe, eğitimini aldığı Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği’nden sevilen eserleri de konseri sırasında seslendirecek.

İZLEYENLERİ BÜYÜK SÜRPRİZLER BEKLİYOR…

Etkinlik ile ilgili görüşlerine başvurduğumuz Rescate Hotels Yönetim Kurulu Danışmanı Şule Gökırmak, şunları söyledi:

“Rescate Oteller Grubu olarak kültür-sanat ve spor aktivitelerine dönem dönem destek oluyoruz.  Bu tarz aktivitelerde olmayı kendimize görev biliyor ve bundan büyük mutluluk duyuyoruz.

Sponsor olduğumuz Gökhan Tepe konseri, 27 Temmuz günü Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek. Sanatçıya, konserde ünlü şef Orhan Şallıel’in yönetimindeki İstanbul Symphonic Project ile kendi orkestrasından oluşan 40 kişilik dev bir kadro eşlik edecek. Bu gecede Gökhan Tepe’yi ve konseri izlemeyi gelenleri büyük sürprizler bekliyor olacak.”

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir