Güral Grubu’ndan Anadolu Yakası’na büyük bir otel geliyor...
 Kadir Toprakkaya

Güral Grubu’ndan Anadolu Yakası’na büyük bir otel geliyor…

Güral Grubu’ndan Anadolu Yakası’na büyük bir otel geliyor…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Güral Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Harika Güral; “Otelcilik yatırımlarımıza İstanbul’da devam etmeyi planlıyoruz. Avrupa Yakası’nda butik otel tarzında olan bu düşüncemizi, Anadolu Yakası için bünyesinde kongre merkezi de olabilecek büyük bir otel olarak gerçekleştireceğiz” dedi.

TÜRKİYE’DE İLK KEZ “DÜNYA’NIN EN LÜKS AİLE OTELİ” ÖDÜLÜNÜ ALDI…

Harika Güral, 12 Temmuz günü saat 14.30’da ekonomi kanalı Bloomberg HT’de yayınlanan programda, Aslı Şafak’ın sorularını yanıtladı. Güral Premier Hotel Tekirova ile Türkiye’de ilk kez “Dünyanın en lüks aile oteli” ödülüne layık görülmüş olmalarından dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren Güral, “İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yeni bir otel açmak için çalışmalara başladık” dedi.

ANADOLU YAKASI, YÜKSELEN TREND HALİNE GELECEK…

Turizmin ülkemizde 12 aya yayılması için önlemlerin alınması gerektiğini ve turistlerin tesis dışında da sosyalleşebilecekleri ortamların yaratılmasının önemini vurgulayan Güral, Antalya’da arz fazlalığının oluştuğunu ve sektör olarak yatak sayısında önlemler alınması gerektiğini ifade etti.

Sektör olarak, İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’ne yatırım yapılması gerektiğini dile getiren Harika Güral, İstanbul’daki turizm potansiyelini de değerlendirdi. Harika Güral, Anadolu Yakası’nın turizm sektörü için de yükselen trend haline geleceğini belirterek, bundan sonra grubun Anadolu Yakası ile yakından ilgileneceğini söyledi.

Güral Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral, Bloomberg HT’de yayınlanan “Bizim Ekran” programnına konuk oldu. Aslı Şafak’ın sorularını yanıtlayan Güral, Anadolu Yakası’nın yükselen trend haline geleceğini dile getirdi…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir