Güven Sanat'tan sanatseverlere özel workshop
 Kadir Toprakkaya

Güven Sanat’tan sanatseverlere özel workshop

Güven Sanat’tan sanatseverlere özel workshop
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Sanat, hobi ve maket malzemeleri tedariğinde tek adres olma yolunda ilerleyen ve Kadıköy merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren Güven Sanat, sanatçı ve sanatseverlere yönelik özel bir workshop düzenliyor. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik, 7 Kasım Salı günü 14:00-18:00 saatleri arasında DoubleTree by Hilton Moda’da gerçekleşecek.

Sanatçı Tim A Shaw’ın moderatörlüğünde organize edilen workshop kapsamında, Liquitex ürünleriyle kendi tarzınızı yansıtmanız için mükemmel bir sunum yapılacak. Ayrıca, maksimum kalitede üretilen Liquitex Basics, Heavy Body, Soft Body, Mürekkepler, Marker Kalem ve Medyumlar ile çok yönlü kullanım şekilleri gösterilecek. Workshop sayesinde sanatseverlerin kendilerine has teknikleri geliştirmeleri ve sanatın özgür ruhunu tekrar yakalamaları hedefleniyor.

TIM A SHAW HAKKINDA…

Londra’da çalışmakta olan sanatçı, Central St. Martin Sanat Okulu’nda Güzel Sanatlar eğitimi aldı. Resimleri Londra’daki Griffin Gallery, Display Gallery, Show Studio ve Generation & Play ile New York’taki Kasher/Potampkin’in de aralarında bulunduğu birçok yerde sergilendi. Halihazırda birden fazla karma ve kişisel sergiye hazırlanan Tim A Shaw, bir yandan da Kings College London Collaborative Innovation Scheme tarafından desteklenen sanatsal bir proje üzerinde çalışıyor.

güven sanat

güven sanat

güven sanat

Sanat, hobi ve maket malzemeleri tedariğinde tek adres olma yolunda ilerleyen ve Kadıköy merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren Güven Sanat, sanatçı ve sanatseverlere yönelik özel bir workshop düzenliyor. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik, 7 Kasım Salı günü 14:00-18:00 saatleri arasında DoubleTree by Hilton Moda’da gerçekleşecek…

liquitex

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir