Hastalığa değil, termal ile sağlığınıza yatırım yapın…
 Kadir Toprakkaya

Hastalığa değil, termal ile sağlığınıza yatırım yapın…

Hastalığa değil, termal ile sağlığınıza yatırım yapın…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ne gariptir ki önce hastalanmak için çaba sarf ederiz, sonra da tedavi olmak için… Her ikisinde de hem zamanımızı, hem de enerjimizi ve paramızı kaybederiz. Tam bu noktada “Termal” desek, ne düşünürsünüz?..

Dünyanın termal merkezi Afyonkarahisar’da kurulan bölgenin ilk termal tesisi Oruçoğlu Thermal Resort, megakent İstanbul’da oluşturduğu Türkiye Distribütör ağı ile hizmet kalitesini yükseltti. Kadıköy’de hizmet veren Oruçoğlu Thermal Distribütörü Erbay Çelik, 30 Ağustos’ta gerçekleştirilecek büyük etkinlik öncesinde Kadıköy Life & Haber İstanbul’a konuştu:

İNSANLARIMIZIN SAĞLIKLA BULUŞMASINI İSTİYORUZ…

“20 yıldır turizm sektöründeyim. Oruçoğlu Thermal Resort’un Türkiye Distrübütörlüğü’nü almamızın ardından, ülke genelinde çalışmalarımıza hız verdik. 2006 yılında Türk Havayolları’na sağlık turizmi olarak projeyi götürmüştüm. Dünyanın sunduğu bu güzelliği insanlara anlatmak, insanlarımızın sağlıkla buluşmasını sağlamak istiyoruz. Bu nedenle, daha iyi hizmet verebilmek için artık İstanbul’dayız…

ORUÇOĞLU’NDA GERÇEK TERMAL KEYFİ…

Oruçoğlu Thermal Resort, Afyon’un ilk termal oteli olma özelliğini taşıyor. Su kalitesi ve değerlerini, önemini misafirlerimize birebir aktarıyoruz. Türkiye’nin birçok yerinde termal otel var; ancak ‘Olması gereken su değerleri ve kalite çizgisi nedir?’ sorusunun doğru bir şekilde yanıtlanabilmesi gerekmektedir.

SGK ANLAŞMALI TERMAL OTELİ…

Oruçoğlu, Türkiye’nin SGK anlaşmalı termal oteli olma özelliği taşıyor. Bünyemizde ayrı branşlarda bulunan doktorlarımız ve fizyoterapistlerimiz ile sağlık olanağını doğadan insana sunuyoruz. Ayrıca, Afyon’da anlaşmalı hastanemiz de mevcut… Sıcak suyun yanı sıra doğadan gelen bitkisel ürünler ve profesyonel ekip ile alternatif tedavi yöntemleri de otelimiz bünyesinde uygulanıyor.

GENCİ YAŞLISI YOK…

Bir yandan yeni bir nesil geliyor, diğer yandan da nüfusun bir kısmı yaşlanıyor. Özellikle yaşlanma sürecinde termalin sağlığa katkısı büyük… Sağlıklı bir beden ve ruha sahip olunabilmesi için termal çok önemli… Bedenin termal ile tanışması, buluşması gerekir. Sadece yaşlı kesim değil, gençler için de aynı önemi taşımaktadır. Çağımız stres çağı, özellikle gençlerimizde… Olumsuz harcamaları ve kayıpları bir kenara bırakarak, sadece iki günlük termal tatil bile gençlere büyük bir fayda, motivasyon ve aktivite ruhu katabiliyor.

İŞ TOPLANTILARININ YENİ ADRESİ…

Oteller; iş toplantıları ve iş verimliliğini artırmak üzere tatil ya da özel programlarda tercih edilen uğrak yerlerdendir. Ancak burada önemli bir ayrıntı var; iş toplantılarının deniz-kum-gece eğlenceleri konseptindeki otellerde değil, termallerde gerçekleşmesi verimliliğe daha çok katkıda bulunuyor. Hem bedenen, hem de ruhen ve işgücü olarak motive olan ekiplerin enerjisinin, iş dünyasındaki başarısına katkı sağladığını biliyoruz.

KAMPANYALARI ÖNEMSİYORUZ…

Oruçoğlu Thermal Resort’ta her kesime ve döneme yönelik kampanyalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ramazan ayında otelimizde 4 gün konaklayanlar, kış döneminde ücretsiz 4 gün kazanıyorlar. Yine iş grupları, aileler ve bireysel olmak üzere birçok paketimizi misafirlerimiz ile buluşturuyoruz. Yeni bir çalışma daha başlattık; hastalar ve hastanelere yönelik 7-10-14 günlük paketler oluşturduk. Bu yönde kampanyalarımızı, müşteri memnuniyetimiz için de önemsiyoruz. Yurtdışına yönelik çalışmalarımız da sürüyor.

AFYON’A ULAŞIM OLDUKÇA KOLAYLAŞTI…

Afyon’a ulaşım artık çok kolay… İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan da Afyon uçuşlarına başlandı. Ayrıca hızlı tren çalışmaları devam etmekte olup, karayolu ile ulaşım yapacak misafirlerimiz için İstanbul’dan Afyon’a kadar otoban üzerinden rahat bir ulaşım da sağlanıyor.

KIYMETİNİ BİLELİM…

Doğanın insanoğluna sunmuş olduğu su, başlı başına bir mucizedir. Sağlıklı bir yaşam için alternatif tıbbın en önemli destekleyicisi olan termal su, tam bir şifa kaynağıdır. Misaferlerimizi; tam bu noktada kaynağından direkt olarak 4599/lt toplam mineralizasyona ve soyum bikarbonatlı, florürlü ve karşıt nitelikte termominarelli su özeliğine sahip Oruçoğlu Thermal Resort’a, bu güzel doğanın sunmuş olduğu suyun mucizesini yaşamak için bekleriz.

30 AĞUSTOS’A ÖZEL PROGRAM HAZIRLADIK…

Afyon’da her yıl 30 Ağustos’a özel geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz ‘Zafer Tepesi Yürüyüşü’ için geri sayıma başladık. Çalışmalarımızı büyük ölçüde tamamladık. Yürüyüşümüze tüm İstanbulluları, Türkiye’yi, vatandaşlarımızı bekliyoruz. Bu yönde ekibimiz ilgili başvuruların alımına başladı. Ağustos ayı sonu için, iki kişi 3 gün olmak üzere 660 TL gibi minimize edilmiş dönem fiyatlarını misafirlerimize sunuyoruz.

SUYA GİRİP ÇIKMAK ‘TERMAL’ DEĞİLDİR…

Termal kavramının içeriği çok önemli… Suyun yapısı, taşıdığı mineraller, değeri gibi etkenler… Bu konuda gereken bilgileri misafirlerimiz ile paylaşarak, topluma termal su mucizesinin önemi anlatan el kitapçıkları hazırlıyoruz. Sağlıklı bir gelecek için görüşmek dileği ile…”

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için: 

Bağdat Cad. Cemal Bey Apt. No:22/1 Kızıltoprak,  Kadıköy – İstanbul 

Tel: (0216) 345 03 30 – (0532) 271 82 01

E-mail: [email protected]

 

 

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir