Havacılıkta dostluğun simgesi oldular…
 Kadir Toprakkaya

Havacılıkta dostluğun simgesi oldular…

Havacılıkta dostluğun simgesi oldular…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Havacılık sektörünün iki önemli markası Condor Havayolları ile Çelebi Hava Servisi arasındaki işbirliği, 1 Temmuz 1993’ten bugüne kesintisiz ve başarılı bir şekilde büyüyerek gelişti.

Yıllardır süregelen karşılıklı memnuniyet, Condor Havayolları ve Çelebi Hava Servisi arasındaki 20 yıllık işbirliğini dostluğa dönüştürdü. Çelebi Hava Servisi (ÇHS), Condor Havayolları’nın bugüne kadar yaklaşık 40.000 uçuşuna ve 15 milyon yolcuya hizmet vererek, sektörüne katkıda bulundu.

20. YILI KUTLADILAR…

Condor Havayolları ile Çelebi Hava Servisi, büyük bir sinerjiyle yürüttüğü başarılı işbirliğinin 20’nci yılını, Antalya’da gerçekleştirilen bir buluşma ile kutladı. Clup Arma’da düzenlenen kutlamaya; evsahibi olarak;Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu, Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Uluslararası Havacılık ve Kamuyla İlişkiler Başkanı Samim Aydin, Çelebi Havacılık Holding Global Satış, Pazarlama Direktörü Gökhan Üçel, ÇHS Satış Pazarlama Ticaret Direktörü Eric Willems, Çelebi Havacılık Holding Global Satış pazarlama Başkan Yardımcısı Athina Kapeni ve ÇHS Antalya İstasyon Müdürü Battal Çoban katıldı.

20’nci yıl kutlamasında; Condor Flug Dienst GMBH İcra Kurulu Üyesi, Genel Müdürü Uwe Balser, Condor Flug Dienst GMBH Yer Hizmetleri Başkan Yardımcısı Christian Schmitt, Condor Flug Dienst GMBH Havalimanı İlişkileri ve Yer Hizmetleri Kontratları Ticari Direkörü Arne Kirchhoff, Condor Flug Dienst GMBH Türkiye Bölge Müdürü Özgül Atmaca ile Condor Flug Dienst GMBH Havalimanı İlişkileri ve Yer Hizmetleri Kontratları Ticari Direkörü Anneli Paul-Juergensen de misafir olarak yer aldı.

“HİZMET SEVİYESİNİ KORUYARAK GELİŞTİRİYORUZ”…

Condor Havayolları ve Çelebi Grubu, işbirliğinden duyulan memnuniyet çerçevesinde 20’nci yıl anısına karşılıklı hediyelerin de verildiği kutlamada konuşan Can Çelebioğlu ve Samim Aydın; Condor yetkililerine başarılı işbirliklerinin yanı sıra  gösterdikleri dostluk ve bağlılık için de ayrıca teşekkürlerini iletti.

Çelebi Hava Servisi Antalya istasyonunun performansının, Condor’un mevcut iş ortaklıkları ağında ilk 3′te yer aldığını belirten Uwe Balser; “Çelebi Hava Servisi’nin ulaştığı hizmet seviyesini koruyarak geliştirilmesi, pek çok yer hizmeti şirketi için neredeyse imkansızdır” dedi ve ekledi: “Çelebi Hava Servisi ile yakalanan işbirliği ve ekip ruhu, son derece tatmin edici… Uçuşlar esnasında Condor Havayolları mürettebatı ve yolcuları, Çelebi’den alınan hizmet ve sunulan yaklaşımdan son derece büyük bir memnuniyet duyuyorlar.”

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir