Hollywood yıldızı Sarah Butler, Türkiye'den geçti
 Cenay Toprakkaya

Hollywood yıldızı Sarah Butler, Türkiye’den geçti

Hollywood yıldızı Sarah Butler, Türkiye’den geçti
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Sarah Butler, İpekyolu Fashion Week için Türkiye’ye geldi. Ünlü oyuncu, Bursa İnegöl’de gerçekleşen Moda Haftası’na katıldı. Daha sonra Ataşehir’in dillere destan lezzet noktası Kalbur’a gelen Butler, burada mutfağa girerek, dünyanın en lezzetli otantik yiyecekleri arasında gösterilen Türk kebabının hazırlanması ve pişirilmesini izledi.

Ataşehir Kalbur markasının yaratıcısı Metin Akdemir, son derece renkli geçen buluşmaya yönelik Kadıköy Life Dergisi’ne yaptığı açıklamada “Biz lezzetlerimize gösterdiğimiz özen kadar etkinliklerimize de büyük önem gösteriyor ve farklı şeyler yapmak istiyoruz. Geçtiğimiz yıllarda yine bu mekanda ünlü Hollywood yıldızlarını ağırlamıştık, bundan sonra da yapacağız” şeklinde konuştu.

BUTLER’E GENÇ HAYRANINDAN SÜRPRİZ HEDİYE…

Etkinlik sırasında bir de sürpriz yaşandı. İngiltere’de Klinik Psikoloji eğitimi almakta olan Kadıköylü Sarp Tuna, yaklaşık 6 yıl önce Hollywood yıldızı Sarah Butler’ın başrolünü oynadığı “I Spit on Your Grave” adlı filmi izlemiş ve o günden bu yana  büyük hayranlık duyarak takip etmeye başlamıştı.

ONU YAKINDAN GÖRMEK, EN BÜYÜK HAYALİYDİ…

Butler’ı yakından görmeyi bir gün gerçekleştireceğini hayalleri listesine ekleyen Sarp Tuna, sosyal medyadan ünlü oyuncunun Türkiye’ye geleceği haberini öğrenince, yaz tatili için Haziran ayında geleceği İstanbul ziyaretini iki ay öne alarak soluğu Kalbur’da aldı. Onunla fotoğraf çektirmek ve hayranlığını dile getirmek için Ataşehir Kalbur’a kız arkadaşı ile birlikte rezervasyon yaptıran Tuna, duyduğu hayranlığın belirtisi olarak kısıtlı bütçesinden ayırdığı 420 TL ile Swarovski’den bir kolye alarak Sarah Butler’e hediye etti.

SARAH BUTLER: HEYECANLANDIM VE ÇOK DUYGULANDIM…

Bu durum karşısında oldukça şaşıran ünlü yıldız; “Buraya gelirken Türkiye’yi ve Türkleri tanıyan arkadaşlarım bana ‘Onlar çok içten bir halk. Sevgileri de tepkileri de fazla olabilir, sürprizler için hazırlıklı ol’ demişlerdi. Gerçekten de benim için sürpriz oldu. Ayrıca genç hayranımın bu davranışını son derece anlamlı buldum, heyecanlandım ve çok duygulandım” dedi.

Ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin Mayıs & Haziran 2018 sayısında yayınlanacak…

Sarah Butler

Sarah Butler’e Ataşehir Kalbur’un yaratıcısı Metin Akdemir, oyuncu Cemal Hünal, Hollywood Production’dan Ramiz Özbay ve Varol Porsemay eşlik etti…

Sarah Butler‘in konuk olduğu, mutfağa girip kebap hazırladığı Kalbur’da, gastronomi dünyasını yakından takip eden renkli isimler de vardı. İşte objektiflerimize takılan o isimlerden bazıları: Oya Külah, Ceren Tilkioğlu, Meyra Demir, Özlem Ak, Burcu Odabaşı, Metin Akdemir ve Ramiz Özbay…

Bunu paylaş:
  • 33
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir