Kadir Toprakkaya

IMA Türkiye’den Marmara Üniversitesi’nde panel

IMA Türkiye’den Marmara Üniversitesi’nde panel
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

IMA (International Management Assistants) Türkiye Organizasyonu, ilk üniversite çalışmasını Marmara Üniversitesi ile gerçekleştirdi. Üniversitenin Beykoz Kampüsü’nde 28 Şubat tarihinde düzenlenen panele; Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü, ulusal ve uluslararası firmaların üst düzey yönetim asistanları ile geleceğin asistanları olan öğrenciler katıldı.

IMA Türkiye

“Değişimi Yöneten Asistanlar ve Yeni Yönetim Teknikleri” başlıklı panelde yönetim asistanları, gelişen teknoloji ve değişimle birlikte mesleklerinin dönüşümünü ve deneyimlerini paylaşarak, başarılı bir panele imza attı. Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi F. Firuzan Nakipoğlu ile Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm İlk Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Gülbin Göral, açılış konuşmalarında değişen iş dünyasında gün geçtikçe artan mesleki gelişimi ve yönetim asistanlığının akademik-bilimsel noktalarını paylaştı. Panele misafir konuşmacı olarak katılan Türkiye Girişimcilik Vakfı Genel Müdürü Mehru Aygül; “Girişimcilik nedir? Dünyadaki trendleri nelerdir? Değişen iş dünyasında girişimciliğin önemi” başlıkları altında keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

İŞ DÜNYASININ GİZLİ KAHRAMANLARI…

IMA Türkiye Başkanı ve Hewlewtt Packard Enterprise Afrika ve Yunanistan GM Asistanı Menekşe Ahbab ile Profesyonel Eğitmen ve Koç Gülderen Kutucularoğlu’nun oturum başkanı olarak yönettiği panele; Figen Çetinkaya (Brisa GM Asistanı), Melis Madakbaşı (IMA Türkiye Finans Başkanı ve Coca-Cola Ortadoğu ve Pakistan Bölge Başkan Asistanı), Burcu Erduran (Betül Mardin Asistanı), Özlem Kılıç (IMA Türkiye PR Başkanı ve Arvato Bertelsmann CEO Asistanı), Nükhet Kalmuk (Sütaş Yönetim Kurulu Üyesi Asistanı), Fatoş Cincinoğlu (Vodafone CTO Asistanı), Defne Olgaç Çiçek (Ericsson GM Asistanı), Ceyhan Onsun (BKM GM Asistanı) konuşmacı olarak katıldılar.

NETWORK’ÜN İŞ HAYATINDAKİ ÖNEMİ AKTARILDI…

IMA Turkey (Uluslararası Yönetim Asistanları Birliği) tarafından iki bölüm olarak düzenlenen panel sonrasında öğrencilere neden bir network’ün içinde olmaları gerektiği, sosyal farkındalıkların artacağı ve bu tür organizasyonların iş hayatındaki önemi, soru-cevap şeklinde interaktif bir ortamda aktarıldı.

IMA Türkiye

IMA Türkiye Organizasyonu, ilk üniversite çalışmasını Marmara Üniversitesi ile gerçekleştirdi. Üniversitenin Beykoz Kampüsü’nde 28 Şubat tarihinde düzenlenen panel, büyük ilgi gördü… 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir