Kadir Toprakkaya

Irmak Okulları’nda kültür sanat doludizgin

Irmak Okulları’nda kültür sanat doludizgin
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Sosyal ve kültürel projeleriyle adından söz ettiren Irmak Okulları, çok keyifli üç etkinliğe daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Mart ve Nisan aylarında Irmak Okulları Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek konser ve tiyatro programları için kayıtlar şimdiden başladı.

HAKAN AYSEV VE ANJELİKA AKBAR’DAN PİYANO-ŞAN KONSERİ…

Etkinliklerin ilkinde tenor Hakan Aysev ve piyanist Anjelika Akbar, 9 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de sanatseverlerle buluşacak. Besteci ve piyanist Anjelika Akbar’ın uyarlamaları, ünlü tenor Hakan Aysev’in sesiyle birleşerek katılımcılara unutulmaz bir piyano-şan konseri yaşatacak.

Irmak Okulları

TİYATRO TARİHİNE GEÇEN KOMEDİ OYUNU; AHUDUDU…

Dünyanın en çok oynanan komedilerinden biri olarak tiyatro tarihine geçen “Ahududu”, Tiyatrokare’nin yeni yorumu ve Nedim Saban imzasıyla 23 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Irmak Okulları Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Oyunun başrollerini Suna Keskin ve Melek Baykal paylaşıyor. Nedim Saban da uzun yıllar sonra sahneye oyunun delisi rolüyle dönüyor. Oyunun diğer rollerinde Cem Güler, Halim Ercan, Dicle Alkan, Birol Engeler, Özgür Yetkin ve Bülent Seyran yer alıyor.

EMRE KINAY VE EVRİM ALASYA’DAN “İKİ BEKAR”…

Duru Tiyatro’nun 10. yılında Amerikan tiyatrosunun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick’in yazdığı “İki Bekar” adlı oyun, Emre Kınay tarafından sahneleniyor. 13 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de Irmak Okulları Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluşacak oyunda Emre Kınay, Jack Fisher’i oynuyor. Shanette Millburn’u ise, pırıl pırıl enerjisiyle Evrim  Alasya canlandırıyor.

Etkinlikler ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için, Irmak Okulları Kurumsal İletişim Sorumlusu Yeşim Çalık ile iletişime geçebilirsiniz. (Tel: 0216 411 39 23 / Dahili:123 – E-posta: [email protected])

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir