İşgalden Kurtuluşa Kadıköy
 Kadir Toprakkaya

İşgalden Kurtuluşa Kadıköy

İşgalden Kurtuluşa Kadıköy
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısı yayınlandı. Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana Kadıköy ve çevresinin nabzını tutmayı başararak farklı hayatlara dokunan Kadıköy Life, 85. sayısıyla da çok konuşulacak.

Yeni sayısında “İşgalden Kurtuluşa Kadıköy” başlığıyla Kadıköy’de 1919 yılında başlayan İngiliz işgali dönemini kapak konusu yapan dergi sayfalarında o yıllara ait ilk kez yayınlanmış fotoğraflar, belgeler ve bilgiler yer alıyor. Ünlü Koleksiyoner ve Kadıköy Life Yayın Kurulu Üyesi R. Sertaç Kayserilioğlu’nun kapak haberini hazırladığı bu özel sayıda, Kadıköy ve Kadıköylülüğünüz ile bir kez daha gurur duyacaksınız.

Kadıköy Life
FENERYOLU’NDAN HASANPAŞA’YA, ERENKÖY’DEN MODA’YA…

Her zaman olduğu gibi Kadıköy’ün çevresel sorunlarının da mercek altına alındığı yeni sayıda, Feneryolu Sabit Pazarı ve Hasanpaşa Gazhane projelerine ilişkin gelişmelerin yanı sıra her geçen gün kalabalıklaşan Moda’nın sorunlarına da yakından tanık olacaksınız.

BİRBİRİNDEN SAMİMİ RÖPORTAJLAR…

Birbirinden samimi röportajlara da imza atan Kadıköy Life Dergisi’nin bu sayıdaki konukları arasında başarılı gazeteci İsmail Saymaz, Toros dağlarından öykücülüğe ve senaristliğe uzanan bir yaşamın baş kahramanı Osman Şahin, eski Modalı şimdilerde Amerikalı kadın yazar Çağla Ural da bulunuyor. Verimli ve güzel bir gün geçirmek için Kadıköy Life’ın önerdiği rota ise bizleri Koşuyolu’na çıkarıyor.

KADIKÖY LIFE MAGAZİN’İ ÇOK SEVECEKSİNİZ…

Derginin magazin sayfalarında birbirinden önemli duayenler ile göz göze geleceksiniz. Usta tiyatrocular Ayşenil Şamlıoğlu ve Yurdaer Okur, son kitabı ‘ArtıkAranmayanlar Gezegeni’ ile oyunculuğunun yanında yazarlığını da taçlandıran Sevinç Erbulak, oyuncu ve müzisyen nam-ı diğer ‘Binbir Surat’ Taylan Erler, yeni albüm müjdeleriyle Kadıköylülere merhaba diyen İlhan Şeşen ve Türkü Akbayram’ın yanı sıra müzisyen Uğur Dikmen de yıllar sonra ilk kez Kadıköy Life sayfalarında. Kutlamalarınızda, düğünlerinizde, doğum günlerinizde yanınızda olan Kadıköy Life Ailesi tarafından derlenen cemiyet sayfalarına da göz atmayı unutmayın! Kadıköy Life, yaşama ve Kadıköy’e dair söyleyecek sözü olan herkesle kucaklaşmaya devam ediyor.

KADIKÖY LIFE’A ULAŞABİLECEĞİNİZ ADRESLER…

Dijital olarak Turkcell Dergilik, Kitapyurdu, Magzter, www.b-publisher.com ile dMags.net platformlarından okuyabileceğiniz Kadıköy Life, ayrıca aşağıdaki adreslerde de sizleri bekliyor olacak: Remzi Kitabevi bütün şubeleri, Nezih Kitabevi bütün şubeleri, Mephisto Kitabevi, Gergedan Kitabevi, Tarihçi Kitabevi, BARKER Kırtasiye Göztepe, Selamiçeşme, Ethemefendi, Kozyatağı ve Cemil Topuzlu Şubeleri, Kadıköy, Maltepe ve Ataşehir arasındaki tüm gazete satış noktaları, muhtarlıklar, benzin istasyonları, Kadıköy ve Bostancı İskeleleri…

Bunu paylaş:
  • 183
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir