İSPARK dünyaya açıldı…
 Kadir Toprakkaya

İSPARK dünyaya açıldı…

İSPARK dünyaya açıldı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Otopark sektörüne yön veren İSPARK, bilgi ve tecrübe paylaşımına devam ediyor. Pakistan’ın Lahor, Arnavutluk’un Tiran, Mısır’ın başkenti Kahire ile Gana ve Senegal’de otoparkçılık sistemlerini hayata geçiren İSPARK, şimdi de Fas’a model oldu.

İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik ile Compagnie Generale Des Parkings Genel Müdürü Youssef Fassi Fihri, “Rabat Expo” etkinliği kapsamında bir dizi temaslarda bulunmalarının ardından, Rabat ve Marakeş kentlerinde otopark ihtiyaçlarının karşılanması, modern ve uygulanabilir sistemlerin hayata geçirilmesi amacıyla bir protokol imzaladılar.

FAS’A DANIŞMANLIK VERİLECEK…

Yapılan anlaşma ile otopark uygulamaları ve sistemleri, yol üstü otopark işletmeciliği ve otopark yapımı, akıllı otopark sistemleri, el terminali ile parklanma ve otomasyon uygulamaları gibi birçok proje noktasında Fas’a danışmanlık verilecek. İlk etapta Rabat ve Marakeş kentlerinde uygulanacak otopark sistemleri, Fas’ın diğer kentlerinde de yaygınlaştırılacak.

İSPARK, OTOPARKÇILIK İHRAÇ EDİYOR…

İmza töreninde görüşlerini dile getiren İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik; “Kurum olarak hedefimiz, sahip olduğumuz deneyimi ve yeni sistemlerimizi bütün dünyaya ihraç ederek, Türkiye’nin ekonomik gelişimine de katkıda bulunmaktır. Modern şehirlerin otopark ihtiyaçlarına yönelik çözümleri, kalıcı biçimde ve kısa sürede üretebilen en iyi kurum olmak için yatırım halindeyiz. İSPARK’ın sahip olduğu sektörel kabiliyetleri Fas’a taşımaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi

FARKLI ŞEHİRLER İLE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR…

Modern ve teknolojik otopark yatırımları, alternatif parklanma sistemleri ve hizmet çeşitliliği ile yerel yönetimlerin, yerli ve yabancı yatırımcıların örnek aldığı İSPARK, dünyanın farklı şehirlerine otoparkçılık ihraç etmek amacıyla görüşmelerini sürdürüyor.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir