İSPARK otoparkları artık cepte!
 Kadir Toprakkaya

İSPARK otoparkları artık cepte!

İSPARK otoparkları artık cepte!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Geliştirdiği modern ve teknolojik sistemler ile otoparkçılık sektörünün lideri haline gelen İSPARK, hizmete sunduğu mobil uygulama ile alanında yine bir ilke imza attı.

İSPARK, İstanbulluların hayatını kolaylaştıracak ve sürücüleri otopark arama derdinden kurtaracak bir uygulama geliştirerek, vatandaşların hizmetine sundu. İBB iştiraki BELBİM ile koordineli çalışılarak hazırlanan uygulamayla vatandaşlar, bulundukları noktaya en yakın otoparkları tespit edip, navigasyon özelliği ile otoparka rahatça ulaşabilecek.

DOLULUK ORANLARI ANLIK OLARAK GÖSTERİLİYOR…

Google Play ve Apple Store’da; iPhone, iPad ve Android tabanlı akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayarlar için üretilen ücretsiz uygulamada otoparkların teknik özellikleri, fiyat tarifeleri, ulaşım bilgileri ve anlık doluluk-boşluk bilgileri gerçek zamanlı olarak bulunuyor. Ayrıca uygulamada doluluk-boşluk oranları da anlık olarak gösteriliyor.

NAVİGASYON ÖZELLİĞİ İLE RAHAT ULAŞIM…

Uygulamayı indiren kullanıcılar, bulundukları noktaya en yakın otoparkları görebiliyor; özellikler kısmından açık, katlı ya da yol üstü otoparkları seçebiliyor. Harita ya da uydu görüntüsü seçeneği bulunan uygulamada, navigasyon özelliği ile rota çizilerek, sürücülerin otoparkı rahatça ulaşmasına imkân sağlanıyor.

“VATANDAŞLARI OTOPARK ARAMA DERDİNDEN KURTARIYORUZ…”

Sürücülerin daha rahat ve güvenli park edebilmeleri için teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik; “Günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelen akıllı cep telefonları için geliştirdiğimiz mobil uygulama ile vatandaşlarımızı otopark arama derdinden kurtarıyoruz. Dünya kentlerinde parklanma ile uygulanan son teknolojik sistemleri kentimize kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Android uygulama için tıklayınız:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.belbim.ispark

IPad ve Iphone için tıklayınız:
https://itunes.apple.com/us/app/ispark-a.s./id842484065?mt=8

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir