İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüleri Esnaf Odası seçimlere hazırlanıyor
 Deniz İhsan Taşdelen

İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüleri Esnaf Odası seçimlere hazırlanıyor

İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüleri Esnaf Odası seçimlere hazırlanıyor
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüleri Esnaf Odası’nda seçim heyecanı sürüyor. 27 Şubat’ta gerçekleşecek seçimler için çalışmalar son hızıyla devam ederken, geçtiğimiz hafta Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde bir toplantı düzenlendi.

Yapılacak olan projelerin konuşulduğu toplantıda; ekonomik sorunlar ve eleman sorunları, kayıtsız işyerleri, akademik mesleki eğitim seferberliği ve salonların tatil günleri gibi konular üzerinde duruldu. Kuaförlüğün çok geride olduğu ve önümüzdeki seçimle beraber neler yapılabileceğinin de tartışıldığı buluşmada Anadolu Yakası kuaförlerinin desteklediği Başkan Adayı B. Ali Yatkın, gerekli hazırlıkların tamamlandığını ve artık uygulama aşamasına geçileceğini dile getirdi.

İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüleri

ALİ YATKIN: İRADE VARSA BİR YOL VARDIR…

“Birçok sorunumuz var, üstelik bunlar öyle basit şeyler değil. Çözülmesini istediğimiz sorunlar için buradayız. Önümüzdeki süreçte hep birlikte çok güzel işler yapacağız” diyen İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüleri Esnaf Odası Başkan Adayı B. Ali Yatkın, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Biz hakkımızı almak, mesleğimizi daha iyi bir konuma taşımak ve güzel günler için mücadeleden vazgeçmeyeceğimizin sözünü veriyoruz. Sorumluluk sahibi ve şeffaf yönetim anlayışıyla dayanışma içinde olursak, güçlü ve etkin olan odamızla çözemeyeceğimiz sorun olmadığı inancındayım. Tüm meslektaşlarımı bu yolda yürümeye davet ediyorum.”

İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüleri

MUZAFFER SARIKAYA: YENİ BİR BAŞKAN SEÇMEK İSTİYORUZ….

Seçim gününe kadar sık sık toplantıların yapılacağına, bu toplantıların İstanbul genelinde gerçekleştirilmesinin önemine vurgu yapan, Bağdat Caddesi Feneryolu’nda hizmet veren Friends Kuaför’ün işletmecisi Muzaffer Sarıkaya ise; “27 Şubat’ta seçim var. Bu kapsamda bilgilendirme toplantıları yapıyor ve başkan adayımızı tanıtıyoruz. İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüleri Esnaf Odası‘nın şu anki başkanının çalışmalarından memnun değiliz. Yeni bir başkan seçmek istiyoruz. Bu başkanlığı da Ali Yatkın’ın yapabileceğine inanıyor ve destekliyoruz” dedi.

Bunu paylaş:
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir