Japon harikası MAZDA Altunizade’de...
 Kadir Toprakkaya

Japon harikası MAZDA Altunizade’de…

Japon harikası MAZDA Altunizade’de…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Japonya’da en çok sevilen otomobil markası olan MAZDA’nın Altunizade Plaza Showroom’u hizmete girdi. 22 Haziran’da kapılarını açan showroom, Bostanlar Motorlu Araçlar olarak faaliyet gösterecek.

Bostanlar Motorlu Araçlar, 17 yıldan beri Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisi olarak faaliyet gösteren Rekor Otomotiv’in de aralarında bulunduğu Rekor Grup şirketlerinden biri olarak hizmet verecek. Bostanlar Motorlu Araçlar, MAZDA’nın Türkiye pazarına sunduğu bütün otomobillerin satış ve satış sonrası hizmetleri alanında faaliyet gösterecek.

ÖNÜMÜZDEKİ YILLAR “MAZDA YILI” OLACAK…

Mazda’nın Altunizade Showroom’u açılışı nedeniyle görüşlerine başvurduğumuz Bostanlar Motorlu Araçlar Satış Müdürü Emel Tazeyurt; “Önümüzdeki yılların MAZDA yılı olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Biz de bu nedenle bu markayla çalışmak istedik. Mazda’yı tercih etme nedenlerimizden biri de, markanın kendisinin Türkiye’de bulunuyor olması” dedi.

“2013 RED DOT ÖDÜLÜ”NE LAYIK GÖRÜLDÜ…

Hemen hemen bütün modellerinde sergilediği tasarım performansı ile ödüller alan marka, son olarak “Mazda 6” modelinin olağanüstü ürün tasarımı sayesinde uluslararası düzeyde kabul gören “2013 Red Dot Ödülü”ne layık görüldü.

İKİ GÜN BOYUNCA TEST SÜRÜŞÜ YAPILDI…

Altunizade Meydanı girişinde, Capitol Alışveriş Merkezi karşısında hizmete giren Mazda Showroom’un açılışına çok sayıda davetli katıldı.

Mazda Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Mert Güçlüer ve Satış Sonrası Direktörü Tamer Atsan’ın da katıldığı açılışta, markanın aralarında MAZDA MX-5 ve MAZDA 6’nın bulunduğu yeni modelleri büyük ilgi gördü.

Bostanlar Motorlu Araçlar yönetimi, aldığı karar ile 22-23 Haziran günlerini test sürüşü günleri olarak belirledi ve pek çok Mazda sever, yeni modelleri test edebilme fırsatı yakaladı.

Mazda Altunizade Showroom’un açılışına, Mazda Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Mert Güçlüer ve Satış Sonrası Direktörü Tamer Atsan da katılarak, test sürüşü yapan Mazda severlerin sorularını yanıtladılar. Tamer Atsan, Mert Güçlüer, Ercan Kosif ve Birol Bostan…

Çarpıcı dizaynı ve devrimsel teknolojisi ile gelecek yıllara damgasını vurması beklenen Mazda’nın Bostanlar Motorlu Araçlar Plaza Showroom’u, Altunizade’de Capitol Alışveriş Merkezi karşısında bulunuyor…

Bostanlar Motorlu Araçlar tarafından temsil edilecek olan Mazda Altunizade’de; satış, satış sonrası ve servis hizmetleri de verilecek. Servis yönetimi için seçilen isim ise Hakan Nalbant ve Volkan Arıkoğlu olarak belirlenmiş…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir