Kadir Toprakkaya

JOLLY TUR’un hayırlı evlatlarından eşsiz hediye…

JOLLY TUR’un hayırlı evlatlarından eşsiz hediye…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

JOLLY TUR Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ile kardeşi ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, anne ve babaları adına okul yaptırdı. Eğitimli nesillerin yetişmesi adına örnek çalışmalarıyla büyük takdir toplayan Vardar kardeşler, Tülin – Sinan çiftine duygu dolu anlar yaşattı. Sinan-Tülin  Vardar Anaokulu, Beylerbeyi Küplüce’de hizmete girdi.

6 dersliğin yanı sıra uyku odaları ve oyun alanlarının oluşturulduğu anaokulu, bölgede önemli bir eksikliği de giderdi. Sinan-Tülin Vardar Anaokulu, Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği’nin (TOGEMDER) “Ana Sınıfsız Okul Kalmasın” projesi kapsamında işbirliğiyle hayata geçirildi.

Vasip Şahin, Sinan Vardar, Hilmi Türkmen, Mustafa Güler.

PROTOKOL, ÖRNEK ADIMI YERİNDE KUTLADI…

Okulun açılış törenine İstanbul Valisi Vasip Şahin, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, TOGEMDER Başkanı Saadet Gülbaran, Jolly Tur Onursal Başkanı Sinan Vardar ve eşi Tülin Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ve eşi Neylan Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar ve eşi Seda Vardar ile Jolly Tur Genel Müdürü Figen Erkan ve Jolly Tur ailesi katıldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda eğitim ve öğretim hayatına başlayacak eğitim kuruluşunda tüm çalışmalar tamamlandı.

HAYIRLI EVLATLARA TEŞEKKÜR ETTİLER…

Açılış konuşmasını gerçekleştiren İstanbul Valisi Vasip Şahin; “Hayırlı evlatlara ve onları yetiştiren hayırlı anne-babalara teşekkür ediyorum” dedi. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Sinan-Tülin Vardar Anaokulu’nu “Devlet-millet dayanışması, ancak bu kadar güzel olur” sözleriyle değerlendirirken TOGEMDER Başkanı Saadet Gülbaran, Vardar ailesini kutlayarak; “Gönül dostlarımızın ilgisi ve desteğiyle büyüyoruz” şeklinde konuştu.

Doğum gününde çocuklarından anlamlı bir hediye alan Jolly Tur Onursal Başkanı Sinan Vardar, 42 yıldır hayat arkadaşı olan Tülin Vardar ve kendisinin de böyle bir arzuları olduğunu belirterek, hayallerini gerçekleştirdikleri için çocuklarına teşekkür etti. Eşi Tülin Vardar ile birlikte duygulu anlar yaşayan Sinan Vardar; “Allah herkese böyle evlatlar nasip etsin. İnşallah bu okulların sayısı daha çok artar” mesajı verdi.

Üsküdar Belediye BAşkanı Hilmi Türkmen, Sinan Vardar, TOGEMDER Başkanı Saadet Gülbaran, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Tülin Vardar ve Mert Vardar.

"ANNE VE BABAMIZ İÇİN NE YAPSAK AZ…"

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar; “Bizlerin  bugünlere gelmemizde büyük payları olan, gerek iş hayatlarımızdaki başarılarımız gerekse futbol yöneticiliğimdeki başarımda büyük rol oynayan anne ve babamız için eğitim hep büyük bir önem taşıdı. Desteklerini her zaman hissettiğimiz, sevgi ve saygıyla bağlı olduğumuz değerli anne ve babamız bizleri de bu duygularla yetiştirdiler. Yaşamın içinde eğitimin taşıdığı önemin hep farkında olduk. Bu açıdan, Sinan-Tülin Vardar Anaokulu, hem topluma karşı bir sosyal sorumluluğumuz hem de anne ve babamız için anlamlı bir hediye. Vardar ailesinin eğitime verdiği önem, bir okul olarak hayat buldu” şeklinde konuştu.

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Mert Vardar da, anne ve babalarının hayalini gerçekleştirmekten büyük bir mutluluk duymanın yanı sıra topluma böyle bir katkı yapmaktan dolayı kıvançlı olduklarını belirterek şunları ifade etti; “Bizi bugünlere getiren ve bu tip davranışları sergilememizi sağlayan anne ve babama çok teşekkür ederim…"

Sinan Vardar doğumgününde çifte mutluluk yaşadı.
Sinan – Tülin Vardar.
Mert Vardar – Mete Vardar kardeşler…
Seda – Mert Vardar, çocukları Kaya ile birlikte…
Neylan – Mete Vardar, çocukları Ceylan ve Sinan Vardar…


Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir