Kadıköy’ün Gazetesi 15 yaşında!..
 Kadir Toprakkaya

Kadıköy’ün Gazetesi 15 yaşında!..

Kadıköy’ün Gazetesi 15 yaşında!..
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’de, Kadıköy Belediyesi tarafından 1999 yılından beri yayınlanmakta olan Gazete Kadıköy 15. yaşına giriyor.

Yayınlandığı günden beri düzenli olarak Kadıköy’ün belediye faaliyetleri ve sosyal haberlerini Kadıköylülere ileten gazete, haftalık olarak yayınlanıyor. Emsallerine göre oldukça yüksek adette basılıp ücretsiz olarak dağıtılan Gazete Kadıköy’de İnal Aydınoğlu, Aslı Ayhan ve Murat Katoğlu gibi isimler köşeyazarlığı yapıyor.

CKM’DE KUTLAMA…

Gazete Kadıköy, 15′inci yıla ulaşmış olmanın mutluluğunu, okurları ve CHP Kadıköy Teşkilatı ile birlikte CKM’de  düzenlenen bir kokteyl ile kutladı. 19 Kasım Salı akşamı gerçekleşen kutlamaya yaklaşık 200 davetli katıldı. Kutlamaya, gazetenin sahibi konumunda bulunan Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk de katıldı. Geceye katılan konuklar arasında, eski İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı Kemal Canbaz ve Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal da vardı. Kutlama programı, saat 20.30’da başlayan Dilek Türkan’ın “Aşk Mevsimi” konseri ile sona erdi.

KADIKÖY’DE EN UZUN YAYIN HAYATI…

Gazete Kadıköy’ün 15. yıla ulaşması, bir başka rekoru da yakalamış oldu. Şimdilerde Kadıköy Life Dergisi’ni yayınlamakta olan Toprakkaya Ailesi, Kadıköy’de aralıksız olarak en uzun yayınlanan gazete rekorunu ellerinde bulundurmaktaydı. Toprakkaya Ailesi, 1979-1993 yılları arasında Kadıköy Gazetesi adıyla 14 yıl boyunca her 15 günde bir yayın yapmış ve oldukça önemli başarılara imza atmıştı.

KUTLUYOR VE NİCE YILLAR DİLİYORUZ…

Hiçbir ekonomik kaygı hissetmeden, Kadıköylülerin ödediği vergiler ve büyük belediye imkanlarıyla da olsa, çalışanlarının özverili emekleriyle aralıksız olarak yayınlanma başarısı gösteren Gazete Kadıköy’ün öncelikle bu rekoru göğüslemiş olmasını kutluyor, nice yıllar diliyoruz…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir