Kadıköy Anneleri'nden Yaza Veda & Tanışma Pikniği
 Kadir Toprakkaya

Kadıköy Anneleri’nden Yaza Veda & Tanışma Pikniği

Kadıköy Anneleri’nden Yaza Veda & Tanışma Pikniği
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’de ikamet eden, etmiş, edecek ya da yolu bir şekilde Kadıköy’den geçen ve bebeğiyle-çocuğuyla geçireceği kaliteli zamanı, kendi zevkinden de ödün vermeden değerlendiren zamane annelerinden oluşan “Kadıköy Anneleri” topluluğu, heyecanla beklenen büyük buluşmasını duyurdu.

Her yıl Ekim ayının ilk pazar günü bir araya gelerek Geleneksel Yaza Veda & Tanışma Pikniği’ni gerçekleştiren Kadıköy Anneleri, bu sene 22 Ekim 2017 pazar günü Moda sahilde saat 12:30’da buluşacak. Grubun kurucularından Aslı Altınok Erdal, Kadıköy Life Dergisi’ne etkinlikleriyle ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

Kadıköy Anneleri

RENGARENK, EĞLENCELİ BİR PARTİ…

“Moda Starbucks’ın önünden Koço’yu geçip, sahile iniyorsunuz. Sahilden devam ederken sağda baloncu amcayı ve tahta kamelyayı geçiyorsunuz. Solda tuvaletleri gördüğünüzde sapıyor ve çocuk parkına doğru konuşlanıyorsunuz. Bizi bulabilmeniz için ağaçları balonlarla süsleyecek, çoluk çocuk biraz da gürültü yapacağız. Yaza veda ederken herkes rengarenk giyinirse, kıyafetleri tamamlayacak rengarenk bir detay da Tado Kids & Tado Events’ten olacak!

Kadıköy Anneleri

GELENEKSEL YAZA VEDA PASTASI KESİLECEK…

Bu sene, önceki yıllardan farklı olarak hediye çekilişi yapmayacağız. Çünkü üzülerek görüyoruz ki, çekiliş sonrası kazanamayanlar ve hatta kazananlar dahil pek çok kişi mekanı terk ediyor. Bizim amacımız, gerçekten güzel bir tanışma ve çocuklar, tabi ailelerimiz için de eğlence ortamı yaratmak. Ha bir de şimdi ve sonrası için fotoğraf hashtagimiz #kadikoyanneleripiknik2017. Unutmayın ve itinayla paylaşınız. Bu kez aktivitelerin arasında, kan şekerimiz düşmesin ve de toplu aile fotoğrafında herkes olabilsin diye (malum uzaklarda oturanlar akşam saatlerine kalamayabiliyorlar) saat 14.30’da Mini Organizasyon’un bize özel konseptte hazırladığı geleneksel yaza veda pastasını hep birlikte üfleyeceğiz.”

Kadıköy Anneleri

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir