Kadıköy Belediyesi 34 yaşında!
 Cenay Toprakkaya

Kadıköy Belediyesi 34 yaşında!

Kadıköy Belediyesi 34 yaşında!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Belediyesi, 34. kuruluş yıldönümünü Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlediği bir programla kutladı. Belediye çalışanları ve Kadıköylülerin katıldığı gecede, bu yıl 50. sanat yılını kutlayan Moğollar grubu ile Hayko Cepkin sahne aldı.

AYKURT NUHOĞLU: HEP BİRLİKTE İYİ BİR EKİBİZ…

Etkinlikte konuşma yapan Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu; “Biz Kadıköy Belediyesi çalışanları, hep birlikte iyi bir ekibiz. Dört yıl boyunca Kadıköy’ün ve birlikte çalışmanın verdiği duygu, sevgi, barış, içtenlik ile birçok proje gerçekleştirdik. Yüzlerce sanatçısı, müzisyeni, tiyatrosu, öğretmeni, akademisyeni, kısacası her meslekten insanın olduğu bir ilçede yaşıyoruz. Sadece Kadıköy ve İstanbul’a değil, Türkiye’ye hitap eden bir ilçede yaşıyoruz. Bu ilçede vatandaşlara hizmet etmek ve onlarla birlikte projeler yapmak, hem çok kolay hem de çok zor. Biz zordan başladık. Herkesin düşüncesini ve katkısını alarak bütün projelerimizi hayata geçirdik ve yapmaya devam edeceğiz. Bu küçük projeler yayıldıkça, ülkenin her tarafında iyimserlik, umut, aşk, sevgi ve gelecekle ilgili ışık olacaktır. Biz aslında küçük hikayelerin büyükleri değil, Kadıköy’deki büyük hikayelerin birer küçük bireyleriyiz. Hepimiz bir araya gelip, birlikte aynı tabloyu aydınlattığımızda çok güzel bir Kadıköy, çok güzel bir İstanbul, çok güzel bir Türkiye tablosu çıkıyor” dedi.

Kadıköy Belediyesi

CHP LİDERİ KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN KUTLAMA MESAJI…

Gecede Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdıroğlu’nun kutlama mesajı da okundu. Kılıçdaroğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kadıköylü vatandaşlarımıza, artarak devam edeceğine inandığım hizmetler için Kadıköy Belediyesi’ne, çalışmalarında emeğini esirgemeyen ekip arkadaşlarına başarılar dilerim. Bu vesileyle geceye katılan Kadıköylülere ve bu güzel birlikteliği paylaşan konuklara sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.”

BELEDİYE ÇALIŞANLARI SAHNE ALDI…

Programın özel konukları, 50. yılına giren Moğollar grubu ve onlarla aynı sahneyi paylaşan Hayko Cepkin oldu. Sanatçılar, seslendirdikleri eserlerle salonu dolduranlara unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin en neşeli anları, Kadıköy Belediyesi birimlerinin kendi aralarında düzenlediği skeç yarışması oldu. Farklı müdürlüklerde görev yapan belediye çalışanlarının gündelik hayata, belediyenin işleyişine yönelik esprili dille kaleme aldıkları skeçler, yine çalışanlar tarafından canlandırıldı. Kadıköy Belediyesi çalışanları ve Kadıköy Tiyatrolar Platformu’nun değerlendirmesiyle sonuçlanan yarışmanın birincisi ise İmar ve Şehircilik Müdürlüğü oldu. Birincilere Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu tarafından plaket takdim edildi. Gecede, Kadıköy Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü çalışanlarının düzenlediği perküsyon gösterisi de büyük beğeni topladı.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir