Kadıköy Bilgiyolu Koleji'ne yoğun ilgi
 Haber Merkezi

Kadıköy Bilgiyolu Koleji’ne yoğun ilgi

Kadıköy Bilgiyolu Koleji’ne yoğun ilgi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Çeyrek asrın eğitim birikimini Kadıköy’e de taşıyan Bilgiyolu Kolejleri, yeni kampüsünde ilgiyle karşılandı. Eğitim üssüne dönüşen Hasanpaşa’da yapımı tamamlanan okul; yeni fiziki özellikleriyle, nitelikli kadrosu ve 25 yıldır yayımlanan etkili eğitim kaynaklarıyla da velilerin tercihi olmaya başladı. Diğer yandan okul yönetiminin, “teşvik bizden” adımı ile devletin kurumlara verdiği ödeneği de velilere indirim olarak yansıtması büyük dikkat çekti.

Kadıköy Bilgiyolu Koleji’nin yaklaşık 5 bin metrekarelik alan üzerine kurulu ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul hizmet binalarının yanı sıra geniş bahçesi, öğrenciler için en büyük avantajlardan…

ATATÜRKÇÜ DEĞERLERE SOSYAL MEDYADA ÇOK BÜYÜK İLGİ…

Kadıköy Bilgiyolu Koleji’nde aylar önce yapımı tamamlanan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk büstü, sosyal medyada yüzbinlerce tıklanma oranı ile takip edilirken; okula kayıt için gelen veliler, eğitim kurumunun manevi olarak da bir hayli güven verdiğine vurgu yaptı. Yeni okul kıyafetleri ile objektiflerimizde buluşan Tunca ailesi de, Özel Bilgiyolu Koleji kalitesi için farklı ilçelerden kayıt yaptıranlar arasında yerini aldı. Beylerbeyi’nden Kadıköy Hasanpaşa’ya gelen aile, Osman Emir Tunca’yı beşinci sınıfa kaydettirdi. Osman Emir ve İsmail Emre’nin babaları Murat Tunca; “Okul gerçekten çok güven veriyor. En önemlisi, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlılığın doyuruculuğunu hissediyoruz. Geniş bahçesi, çocuklarımız için bulunmaz nimet. Kayıt için geldiğimizde Okul Müdürü Arzu Öztürk ile ilk görüşmemizde ikna olmuştuk, etkilendik. Çocuğum adına emin olmak istiyordum ve bu hissi Özel Bilgiyolu Koleji’nde buldum” dedi.

OKUL KIYAFETLERİ ÇOK BEĞENİLDİ…

Tasarımı tamamlanıp öğrencilerin üzerinde yerini almaya başlayan okul kıyafetleri, ilk yorumlarında çok beğenildi. Kıyafetlerin Bursa’da ünlü bir tekstil firmasına özel olarak yaptırıldığı öğrenilirken; okulun bünyesinde spor salonu, konferans salonu, bilgisayar laboratuvarı, fen laboratuvarı, resim ve müzik atölyeleri gibi birçok sosyal donatı alanı da bulunuyor.

OKUL-VELİ-ÖĞRENCİ ÜÇGENİNDE KOORDİNASYON ESASLI…

Kadıköy Bilgiyolu Koleji Müdürü Arzu Öztürk, Kadıköy Life Dergisi’ne yaptığı açıklamada “Rehber öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler arasında üçlü sac ayağı oluşturduk. Amacımız, en dik şekilde kendi ayakları üzerinde durabilen bireylerin yetiştirilmesini en iyi imkanlarla kalıcı olarak sağlayabilmek. Eğitimi, en çekirdeğinden sonuna kadar her ayrıntısıyla çok önemsiyoruz” şeklinde konuştu. Kayıt dönemine giren okul, devlet teşviği rakamını maliyetlerden düşerek, velilerin binlerce TL daha az ödeme yapmasını sağlamış oluyor. Diğer yandan, okulda farklı indirim seçeneklerinin de imkanlar arasında yer alması dikkat çekiyor. 100 kişilik anaokulu kapasitesiyle birlikte toplamda yaklaşık 750 öğrenci kapasiteli okul, 11 Eylül itibariyle ilk ders zillerini çalmaya hazırlanıyor.

Bilgiyolu Koleji

Bilgiyolu Koleji

Kadıköy Bilgiyolu Koleji’nde aylar önce yapımı tamamlanan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk büstü, sosyal medyada yüzbinlerce tıklanma oranı ile takip edilirken; okula kayıt için gelen veliler, eğitim kurumunun manevi olarak da bir hayli güven verdiğine vurgu yaptı…

Bilgiyolu Koleji

Bilgiyolu Koleji

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir