Kadıköy & Kadıköy yaza veda partisi düzenledi...
 Kadir Toprakkaya

Kadıköy & Kadıköy yaza veda partisi düzenledi…

Kadıköy & Kadıköy yaza veda partisi düzenledi…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’ün saygın isimleri tarafından oluşturulan Kadıköy & Kadıköy Grubu, yaz aylarına renkli görüntülerle veda etti. Özel davete ünlü Mimar ve Şehirbilimci, Kadıköy LIFE Köşe Yazarı Ahmet Vefik Alp de katıldı.

Caddebostan’ın sevilen mekânı Türk Balıkadamlar Spor Kulübü Derneği Lokali’nde gerçekleşen Yaza Veda Yemeği’nde Kadıköy & Kadıköy Grubu yönetimi Kadıköy LIFE objektifleri ile buluştu.

ALP ve ATAÇ BİRLİKTEYDİ… 

Mimar-Şehirbilimci Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp ve Kadıköy’ün tanınmış mimarı Vehbi Ataç, özel yemekte yan yanaydı. Dostluklarını pekiştiren meslektaşlara, yakınları ve grup üyeleri de eşlik etti.

  

Kadıköy & Kadıköy Grubu Yönetimi: Vehbi – Leyla Ataç, Gönül Halıcıoğlu, İnci Köprülü, Nurdan Erbuğ…

"BİZ BİRLİKTE BÜTÜNÜZ…"

Kadıköy’de onyıllardır sosyo-kültürel ve ekonomik yaşamda iz bırakan isimlerden oluşan Kadıköy & Kadıköy Grubu’nun yönetimi, "Biz birlikte bir aileyiz, bütünüz" mesajı verdi. Yönetimde şu isimler yer aldı: Vehbi Ataç, Lale Ataç, Gönül Halıcıoğlu, Nurdan Erbuğ ve İnci Köprülü…

AYLİN İNAL DA CADDEBOSTAN’DAYDI…

Dünyaca ünlü mimar Ahmet Vefik Alp, davete arkadaşı, İstanbul sosyetesinin tanınan ismi Aylin İnal ile katıldı. İnal, davette zarafeti ile yine dikkatleri üzerine topladı.

LEYLA & KORAY KARGI ÇİFTİ GECEYE RENK KATTI…

Anadolu Yakası’nda emlak sektörünün tanınmış ismi Leyla Kargı ve eşi Koray Kargı da, Kadıköy & Kadıköy Grubu’na katılan isimler arasında yer aldı. Kargı Ailesi, mutluluklarını Kadıköy LIFE objektiflerinde ölümsüzleştirdi.

KADIKÖY & KADIKÖY GÜZEL BAŞLADI…

Kadıköy’de iz bırakan isimlerden oluşan Kadıköy & Kadıköy Grubu, yaz aylarındaki ilk etkinliklerinin ardından sonbahar sezonuna "Merhaba" dedi. Grubun, önümüzdeki aylarda "dayanışma" temalı yeni sosyo-kültürel çalışmalar gerçekleştirmesi bekleniyor.

Nuran Türkbaş, Necla Kargı, Koray Kargı…


Tanınmış iş kadını Nurdan Erbuğ, Kadıköy LIFE objektifleri ile buluştu…

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir