Kadıköy Kaymakamı'ndan Kadıköy Life'a ziyaret
 Kadir Toprakkaya

Kadıköy Kaymakamı’ndan Kadıköy Life’a ziyaret

Kadıköy Kaymakamı’ndan Kadıköy Life’a ziyaret
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Sık sık vatandaşlarla bir araya gelen, mahalle muhtarlarıyla toplantılar düzenleyerek halkın nabzını tutan Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, Kadıköy Life Dergisi’ni ziyaret etti. K-İletişim Yayınları’nda 16 Nisan Pazartesi günü keyifli bir sohbet şeklinde gerçekleşen buluşmada çifte kutlama yapılarak, hem medya grubunun yeni ofisine taşınması hem de 24 yıl sonra yeniden yayın hayatına merhaba diyen Kadıköy Gazetesi’nin ilk sayısı için pasta kesildi.

Örnek medya faaliyetlerinden ötürü Kadıköy Life ailesini tebrik eden Kaymakam Mustafa Özarslan, ziyaret esnasında Kadıköy’ün gündemine ilişkin değerlendirmelerde de bulunarak, Hükümet Konağı ile ilgili yer arayışlarının devam ettiğini, kısa süre içerisinde bir sonuca varmayı umduklarını belirtti. İlçede eğitim kalitesinin arttırılması gerektiğini vurgulayan Özarslan; Kadıköy Kaymakamlığı’na bağlı yaklaşık 5 bin personel olduğunu, bunun içerisinde 3 bin 500 civarında Milli Eğitim personeli olduğunu söyleyerek eğitime büyük önem verdiklerini, hayata geçirdikleri örnek proje “Kadıköy Eğitim Çalışanları Performans ve Ödül Değerlendirme Kriterleri” ile kısa süre içerisinde başarılı sonuçlar aldıklarını ifade etti.

Kadıköy Life dergisi

GIDA DENETİMİNE VURGU…

Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, ilçede önemle üzerinde durdukları diğer bir konunun da gıda denetimi olduğundan bahsederek; “Her ne kadar vatandaşlarımız bu konuda yetkili kurumun Kadıköy Belediyesi olduğunu düşünse de, gıda denetimi bizim sorumluluk alanımıza giriyor. Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile koordineli bir şekilde bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkımızın sağlığı için gereken tüm önlemleri alma gayretindeyiz” açıklamasında bulundu.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir