Kadir Toprakkaya

KADIKÖY LIFE YAYINLANDI

KADIKÖY LIFE YAYINLANDI
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısı yayınlandı. Rüya şehrin yeni simgesi Çamlıca TV-Radyo Kulesi’ni kapak konusu yapan dergi sayfalarında projenin ayrıntıları yer alıyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile projenin mimarı Melike Altınışık’ın Kadıköy Life’a özel açıklamaları, son derece önemli bilgiler içeriyor.

AYKURT NUHOĞLU’NUN ÜÇ YILINI MASAYA YATIRDIK…

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, üç yılı geride bıraktı. “Amacımız tüm vatandaşlarımızı mutlu etmek” diyen Nuhoğlu; bu süre içinde neler yaptı, neleri yapamadı, hangi zorluklarla karşılaştı. Hepsini Kadıköy Life Dergisi’ne anlattı.

KADIKÖY LIFE

KADIKÖY’E HÜKÜMET KONAĞI GELİYOR…

Kadıköy’ün yeni Kaymakamı Tuncay Sonel görevine öylesine hızlı başladı ki, ona ve hızına kimse yetişemiyor. 1984 yılından bu yana planlanan fakat bir türlü gerçekleştirilemeyen “Hükümet Konağı Projesi”, nihayet start alıyor.  Ayrıca mevcut Kaymakamlık Binası da restore ediliyor.

KADIKOY LIFEDAHA NELER NELER…

Kadıköy ile birlikte Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinden özel haberler de bulacağınız dergi sayfalarında Sertaç Kayserilioğlu, uzun yıllar Haydarpaşa Lisesi olarak kullanılan tarihi binayı “Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane Destanı” başlıklı yazısıyla ele alırken, Erol Ünal da Üsküdarlı Ulus Ailesi’ni ve yaşadıkları ahşap evi anlattı.

KADIKÖY LIFE MAGAZİN YİNE DOPDOLU…

Kadıköy Life Magazin Eki’nde ise Alpay, Vural Gökçaylı, Tayanç Ayaydın, Ayça Varlıer, İclal Aydın, Zeren Bayer Oktay gibi isimler yer aldı. Anadolu Yakası’nın nabzını tutan cemiyet haberleri, Rotary, Lions, SKAL gibi sivil toplum kuruluşlarının faaliyetleri, hepsi ve daha fazlası Kadıköy Life Dergisi’nin Mart & Nisan 2017 sayısı sayfalarında.

Kadıköy Life’a ulaşabileceğiniz adresler:

Online olarak Dergilik dışında dMags, Magzter, www.b-publisher.com ve www.kadikoylife.com haber portalı sayfalarından okuyabileceğiniz gibi; Remzi Kitabevi bütün şubeleri, Nezih Kitabevi bütün şubeleri, Kadıköy, Maltepe ve Ataşehir arasındaki tüm gazete satış noktaları, muhtarlıklar, benzin istasyonları, Kadıköy ve Bostancı İskeleleri, Gergedan Kitabevi, Suadiye Gimtaş, Moda Eyfel Pastanesi ve Barker Kırtasiye şubelerinde dergiye ulaşabilirsiniz.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir