"Kadıköy'de Yaşamak Ayrıcalıktır" Diyenlerin Buluşma Noktası...

Kadıköy’de Kış Sanat Festivali

Yazar: Cenay Toprakkaya

Türkiye Gençlik Akademisi, bu yıl da üçüncü kez Kadıköy Belediyesi ile el ele vererek Kış Sanat Festivali’ni başlatıyor. Barış Manço Kültür Merkezi’nde 9-10 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan festivalin gelirleri, Türkiye Gençlik Akademisi’nin yürüttüğü “Hayat Ağacı” projesi kapsamında robotik kodlama ve yazılım sınıflarının açılması amacıyla kullanılacak, biletlere Mobilet.com üzerinden erişim sağlanabilecek.

Bu yıl festival programının ilk gününde radyocu Ali Bilal Bal söyleşisinin ardından, Bulut Fabrikası tiyatro oyunu ve Yasemin Şefik stand-up gösterisi sahnede olacak. Günün kapanışı ise rock müzik grubu Sarmaşık ve Melis Danişmend konserleriyle olacak. Yine ilk gün sahne programlarının yanında Tango, Seramik ve Yaratıcı Drama Atölyeleri yer alıyor.

GELİRLER “HAYAT AĞACI” PROJESİ İÇİN KULLANILACAK…

Kış Sanat Festivali’nin ikinci gün programı da birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak. İkinci günü Ercan Kesal söyleşisiyle başlayacak festival, Tiyatro Mundus’un “Dört Mevsim” oyunu ile devam edecek. Ardından, “Saman Alevi” adlı tiyatro oyunu sahnelenecek. Festivalin kapanışında, “C Blok” adlı müzik grubunun ardından Birkan Nasuhoğlu sahne alacak. İkinci gün sahne programlarına Balfolk Dans Atölyesi, Mandala Yapım Atölyesi ve Yaratıcı Drama Atölyesi eşlik edecek. Toplanan gelirlerin Hayat Ağacı Projesi kapsamında kullanılacağı Kış Sanat Festivali’ne herkes davetli.

Kış Sanat Festivali
Türkiye Gençlik Akademisi, bu yıl da üçüncü kez Kadıköy Belediyesi ile el ele vererek Kış Sanat Festivali’ni başlatıyor…
Paylaş
  • 122
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
kadıköy life

Beğenebileceğiniz Diğer Haberler

Bu web sitesi kullanıcı deneyimi sağlamak adına kullanıcılara ait çerezleri saklamaktadır. Kabul Et