Kadıköy'de Okul Öncesi Çocuk Şenliği
 Benusen Sağdan

Kadıköy’de Okul Öncesi Çocuk Şenliği

Kadıköy’de Okul Öncesi Çocuk Şenliği
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçedeki özel ve devlet okullarında eğitim gören binlerce minik öğrenci ve ailelerinin katılımıyla Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda “2. Okul Öncesi Çocuk Şenliği” düzenledi. Yoğun ilgiyle karşılanan etkinliğin konukları arasında unutulmaz sanatçı Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço, ünlü oyuncu Özge Borak ve “Uğur Böceği” tiplemesiyle tanınan usta komedyen Yalçın Özden de yer aldı.

Okulların stant açtığı, bando takımı ve animasyon-zumba gösterileriyle çeşitli atölye çalışmalarının gerçekleştirildiği şenlik, renkli görüntülere sahne oldu. Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcıları Uygur Çakmak ve Keriman Nalbant ile Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Aslan’ın da katılım gösterdiği programda bir konuşma yapan Kaymakam Özarslan, şunları ifade etti:

Çocuk Şenliği

SAFLIĞIN, SAMİMİYETİN VE SEVGİNİN SEMBOLLERİ…

“Burada çocuklarımızla bir arada olmak çok güzel bir duygu. Onları eğlenirken görmek ve mutluluklarını izlemek beni çok mutlu ediyor. Çocuklar saflığın, samimiyetin ve sevginin sembolleri… Onlar geleceğin sahipleri, yeryüzünün çiçekleridir. Çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Çocuklarımızın inançlarının, umutlarının artması için düzenlenen 2. Okul Öncesi Çocuk Şenliği’nde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Doğukan Manço, Özge Borak ve Yalçın Özden, etkinlik kapsamında hayallerini resmederek renkli görüntüler olışturdular…

Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Keriman Nalbant, Barış Manço şarkılarıyla çocukları eğlendiren Doğukan Manço’ya 2. Okul Öncesi Çocuk Şenliği‘ne katılımından dolayı teşekkür ederek, plaket takdim etti…

Komedyen Yalçın Özden’e ise plaketi, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Uygur Çakmak tarafından verildi…

Bilgiyolu

2018-2019 eğitim ve öğretim döneminde okul öncesi, ilkokul ve ortaokulun yanı sıra Anadolu Lisesi ile de hizmet vermeye başlayacak olan Kadıköy Bilgiyolu Koleji’nin minikleri, 2. Okul Öncesi Çocuk Şenliği’nde en çok eğlenen gruplar arasındaydı…

  

çocuk şenliği

Bunu paylaş:
  • 57
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir