Kadıköylü Aslandağ Grubu, '4A Collection' ile Etiler'de!
 Kadir Toprakkaya

Kadıköylü Aslandağ Grubu, “4A Collection” ile Etiler’de!

Kadıköylü Aslandağ Grubu, “4A Collection” ile Etiler’de!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kökleri 60 yıl öncesine dayanan ve Türkiye’nin en büyük ahşap kapı üreticilerinden biri olan Aslandağ Grubu, “4A Collection” konsept mağazasıyla Caddebostan’dan sonra ikinci mağazasını Etiler’de açtı. İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan’ın yanı sıra çok sayıda davetlinin katıldığı açılış son derece renkliydi. Aslandağ kardeşlerden Aydın ve Cemal Aslandağ ile grubun Marka Direktörü Nevin Özcan’ın performansı ise, ünlü şef Yağız İzgül’ün performansını geride bıraktı.

Aslandağ Grubu 4A Collection

Aslandağ Ailesi’nin Kastamonulu olması ve memleketlerine son derece bağlı bir aile olarak bilinmesi, açılışta da bunu hissettirdi. Her biri birbirinden görkemli mutfakların yer aldığı showroom’da siyez bulguru pişirme performansı sergilendi. Buğdayın atası kabul edilen, meşhur Kastamonu buğdayından yapılma siyez bulguru pişirme etkinliği, “Şeflerin Düellosu” adlı yemek programında jüri üyeliği yapan ünlü şef Yağız İzgül tarafından gerçekleştirilecekti; ancak önlüklerini boyunlarına geçiren Aydın, Cemal ve Aslandağ kardeşlerin sergilediği pişirme performansı Yağız Şef’i geride bıraktı.

CEMAL ASLANDAĞ: SEKTÖRDEKİ ÇITAYI YÜKSELTTİK…

Açılışta davetlilerine kısa bir konuşma yapan Aslandağ Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aslandağ; “Türkiye’de yapı malzeme sektöründeki tecrübemizle hızlı çözümler sunuyoruz. Hizmet kalitemizle, verdiğimiz sözleri hep tutarak sektördeki yerimizi sağlamlaştırdık. Kapı markamız Artella’dan sonra yeni göz bebeğimiz Tresette Mutfak ile de sektördeki çıtayı yükselttik. Bugün gönül rahatlığıyla Türkiye’nin en kaliteli markalı kapılarını ürettiğimizi söyleyebiliriz. Yine dünyanın en iyi markalarının distribütörlüğünü de yaparak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Artık markalarımıza ulaşmak için Caddebostan dışında Etiler mağazamıza da gelebileceksiniz. 4A Collection’da müşterilerimizin yapı malzeme ihtiyaçlarına cevap vermeye odaklandık” dedi.

Kadıköy Life Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya da açılışa katılanlar arasındaydı. Aslandağ Grubu‘nun Marka Direktörü Nevin Özcan ve ünlü Şef Yağız İzgül ile açılış hatırası çektiren Canan Toprakkaya; “Son derece görkemli mutfakların serggilendiği bir showroom olmuş. Zor beğenenler için bulunmaz bir fırsat” dedi…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir