Kadın Milliler, Medicana Çamlıca'da sağlık kontrolünden geçti
 Haber Merkezi

Kadın Milliler, Medicana Çamlıca’da sağlık kontrolünden geçti

Kadın Milliler, Medicana Çamlıca’da sağlık kontrolünden geçti
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

2016-2017 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi, Türkiye Kupası ve Kadınlar Avrupa Kupası’nı kazanarak tarihi bir sezon geçiren Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı oyuncularından Bahar Çağlar, Olcay Çakır, Cansu Köksal, Kuanitra Holingsvorth ve Gökçe Doğan, Medicana Çamlıca Hastanesi’nde muayene edildi. Sezon öncesi çeşitli testlere tabi tutulan oyuncularda herhangi bir soruna rastlanmadı.

KAPTAN BAHAR’DAN MEDİCANA ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR…

Milli oyuncu ve kaptan Bahar Çağlar, muayene sonrası yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz sezon bizler için çok iyi geçti. Üç kupayı da kazanarak, tarihi bir sezona hep beraber imza attık. Sezonun sonra ermesinin ardından birçoğumuz Milli Takım ile Avrupa Şampiyonası’nda mücadele ettik. Şimdi de yeni sezona başlıyoruz. Medicana Çamlıca Hastanesi çalışanlarına gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

SPORCULARIN PERFORMANS VE DAYANIKLILIĞI ÜST DÜZEYDE…

Sporcuların yapılan tetkikler sonucunda herhangi bir sağlık problemi olmadığı belirlendi. Basketbolcuların sağlık durumu ile yakından ilgilenerek bilgi veren Medicana Çamlıca Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Hüseyin Çetinalp ise; “Her bir oyuncu geniş kapsamlı sağlık muayenesinden geçti. Basketbolcuların yapılan tetkiklerde sağlık durumlarının çok iyi olduğu gözlenmiş olup, efor sırasında göstermiş oldukları üstün performans ve dayanıklılıkları da bizleri çok şaşırttı. Tüm sporcularımıza yeni sezonda başarılar dileriz” açıklamasında bulundu. Hastane yöneticilerinden, doktorların ve personelin ilgisinden son derece memnun olan kadın basketbolunun çok önemli isimleri arasında yer alan oyuncular, Medicana Çamlıca Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Hüseyin Çetinalp ve tüm ekibe teşekkür ederek hastaneden ayrıldı.

BASKETBOLDA TÜRKİYE VE AVRUPA’NIN FAVORİLERİNDEN…

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, 2016-2017 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi, Türkiye Kupası ve FIBA Kadınlar Avrupa Kupası’nı kazandı. 2017-2018 sezonu için de iddialı bir kadro kuran Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, yine Avrupa ve Türkiye’de mücadele ettiği kulvarlarda basketbol otoriteleri tarafından favori takımlar arasında gösteriliyor.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir