Kalamış Wedding Fest'e yoğun ilgi
 Kadir Toprakkaya

Kalamış Wedding Fest’e yoğun ilgi

Kalamış Wedding Fest’e yoğun ilgi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Bu yılın son düğün trendleri, Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de gerçekleştirilen Kalamış Wedding Fest’te görücüye çıktı. Modacı Tolga Çam Defilesi’nin damgasını vurduğu festivalde ünlü bekar mankenler, evliliğe dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Evlilik hazırlığındaki çiftlere yol gösterici olan Kalamış Wedding Fest, 4 Mart Pazar günü kapılarını ziyaretçilere açtı. Gelinlikten damatlığa, dekorasyondan dans derslerine, davetiyeden fotoğrafçıya, müzikten pastaya kadar düğüne dair detayların yer aldığı festivalde birçok etkinlik yapıldı. Modacı Tolga Çam’ın tasarladığı 2018’in trend gelinlik ve damatlıkların sergilendiği defilede Ece Gürsel, Irmak Atuk, Elif Ece Uzun, Didem Delen, Oksana Kuznetsova gibi ünlü mankenler podyuma çıktı.

TREND GELİNLİKLERDE DANTEL, TRANSPARAN DETAYLAR DİKKAT ÇEKİYOR…

Bu senenin trend gelinliklerinin ten rengi üzerine beyaz ve Swarovski taş işlemeler ile dantel, transparan detaylar olduğunu söyleyen Tolga Çam, defile sonrası mankenler ile birlikte basın karşısına çıktı. Ece Gürsel, burada yaptığı açıklamada “Bugüne kadar 10 kez evlenme teklifi aldım, ama hazır olduğumu hissetmedim. Erkekler, kadınlara işleri konusunda baskı yapıyor. Belli başlı işlere git, sahneye çıkma gibi istekler bana göre değil. Önce işimi kabul edecek biri olmalı. Olmuyorsa da evlenmem. Ajda Pekkan gibi sahneme çıkar, dimdik dururum” dedi.

aşk doktoru mehmet coşkundeniz

AŞK DOKTORU’NA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ…

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Satış ve Pazarlama Direktörü Deniz Dikkaya ile Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz’in “Aşk Tüyoları” sohbeti, etkinliğe katılanlardan büyük beğeni topladı. Söyleşi sonunda Coşkundeniz’e ikizlerinin fotoğrafının olduğu pasta ile sürpriz doğum günü yapıldı.

 

kalamış wedding fest

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir