KAYI Okulları'ndan en eğlenceli yaz okulu fırsatı
 Haber Merkezi

KAYI Okulları’ndan en eğlenceli yaz okulu fırsatı

KAYI Okulları’ndan en eğlenceli yaz okulu fırsatı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Okulların kapanmasının ardından birçok aile, yaz döneminde çocuklarının yaz okulu programları ile hem eğitimlerine devam etmesini, hem de eğlenmesini istiyor. Çekmeköy Ömerli’de, doğa ile iç içe kampüsünde anaokulundan yüksek öğrenime kadar eğitim veren KAYI Okulları, çocukların yaparak-yaşayarak öğrenebilecekleri yaz okulu programıyla bilgi, sanat, spor ve eğlence dolu bir yaz tatili programı uyguluyor.

Çocukların sahip oldukları birbirinden farklı 100 dili kullanarak projeler, atölyeler ve sanat çalışmaları ile yaratıcı potansiyellerini ortaya çıkarmalarını, okul ortamında kendilerini, yeteneklerini keşfetmelerini, seslerini duyurmak için birçok seçenek olduğunun farkına vararak üretmenin mutluluğunu yaşamalarını hedefleyen KAYI Okulları, bu yaklaşımını yaz okulu programına taşıyor. Anaokulu 4, 5 yaş ve ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan; bilgi, sanat, spor ve eğlence dolu KAYI Yaz Okulu; yabancı dil eğitiminden spor ve beden eğitimi programlarına, müzik, dans ve sanat atölyelerinden eğitsel oyunlara kadar öğrencilerin verimli vakit geçirebilecekleri bir yaz tatili fırsatı sunuyor.

Kayı Okulları

ZENGİN BİR İÇERİĞE  SAHİP…

Öğrencilerin yaş gruplarına özel olarak planlanan, yaparak ve yaşayarak öğrenmeyi temel alan program; pedagojik formasyon almış ve kendi branşlarında uzman öğretmen ve antrenörlerden oluşan eğitmen kadro tarafından yürütülecek. İngilizce ve Almanca eğitiminden satranca, binicilikten baleye, yüzmeden modern dansa, dijital ve ahşap atölyesi çalışmaları ile zengin bir içeriğe sahip olan program, öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerini yaz boyunca devam ettirmelerini sağlayacak.

yaz okulu

YAZ TATİLİNİ VERİMLİ GEÇİRMENİN EN GÜZEL YOLU…

Üç dönem halinde düzenlenecek olan yaz okulu programının birinci dönemi 12 Haziran-23 Haziran, ikinci dönemi 10 Temmuz-28 Temmuz, üçüncü dönemi ise 31 Temmuz-11 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleşecek. Öğrencilerin yaz tatilini en verimli şekilde geçirmesini ve çocuğun içindeki özel yeteneği keşfetmesini sağlayan zihinsel ve fiziksel aktiviteleri içeren sunan KAYI Yaz Okulu programı ile ilgili detaylı bilgi almak için, (0216) 312 77 88 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

KAYI Okulları

KAYI Okulları, çocukların yaparak-yaşayarak öğrenebilecekleri yaz okulu programıyla bilgi, sanat, spor ve eğlence dolu bir yaz tatili programı uyguluyor…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir