Kaymakam Özarslan: Kadıköy'e hizmet etmek büyük şeref!
 Deniz İhsan Taşdelen

Kaymakam Özarslan: Kadıköy’e hizmet etmek büyük şeref!

Kaymakam Özarslan: Kadıköy’e hizmet etmek büyük şeref!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, Kadıköy ile ilgili mevcut ve ileriye dönük çalışmalarını Kadıköy Life Dergisi’ne değerlendirdi. Kadıköy’ün eğitim kalitesinin arttırılması gerektiğini vurgulayan Özarslan; eğitim planlamasından gönüllülük projesine, bekçilik uygulamasından Hükümet Konağı ile ilgili görüşlerine kadar birçok plan ve programa değindi.

Bekçi uygulamasıyla ilgili olarak güvenin tesis edilmesi yönünde olumlu katkılarının olacağını söyleyen Kaymakam Mustafa Özarslan; “Hırsızlık olaylarını azaltmak için bir hedef koyduk. Ölçmeden yönetemezsiniz. Ölçme ve değerlendirme kavramları kamu görevlilerine sevimsiz gelir, ancak ölçmek şart. Rakamları düzeltmeden, başarılı oldum diyemezsiniz. Biz rakamları düzelteceğiz, öğrenilmiş çaresizliği kabul etmiyoruz” dedi.

Kadıköy Kaymakamı Mustafa Özarslan

BİRİNCİ GÜNDEM MADDESİ, HÜKÜMET KONAĞI…

Kadıköy Kaymakamlığı’nın mevcut binasında faaliyetlerini yürüttüklerini, fakat parçalı yapıdan dolayı iş yapma hızlarının azaldığını belirten Mustafa Özarslan, Hükümet Konağı ile ilgili arsa tespiti ve uygun araziye yönelik araştırmalarının devam ettiğini, projeler içerisinde birinci gündeminin Hükümet Konağı olduğunu ifade etti.

KADIKÖY, HER BAKIMDAN ÖNCÜ VE LİDER BİR İLÇE…

“Kadıköy her bakımdan öncü bir ilçe. Eğitimden, kültür ve sanattan, mimariden, estetik eşiğin yüksekliği açısından öncü ve lider bir ilçe. Buraya gelmeden önce biliyordum, şimdi daha iyi gözlemleyebiliyorum. Geçmişi var, tarihi var, birikimi var. Bu rolünü oynaması için bütün enerjimi ve birikimimi sarf ettiğime inanıyorum. Benim için Kadıköy’e hizmet etmek büyük bir şereftir” şeklinde konuşan Kadıköy Kaymakamı Mustafa Özarslan ile kapsamlı röportajımızın ayrıntılarını, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında okuyabileceksiniz.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir