Kentsel dönüşüm, 30 Eylül'de masaya yatırılacak
 Kadir Toprakkaya

Kentsel dönüşüm, 30 Eylül’de masaya yatırılacak

Kentsel dönüşüm, 30 Eylül’de masaya yatırılacak
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kentsel dönüşüm konusunda lider marka olmak amacıyla yola çıkarak değer katan projeler üretmeyi hedefleyen GN İnşaat, üstlendiği bilinçlendirme misyonu doğrultusunda gerçekleştirmeyi hedeflediği Konut Yöneticileri Kentsel Dönüşüm Konferansı’nın 30 Eylül’de yapılacağını açıkladı.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEHİRLER İÇİN DÖNÜŞÜMÜN ÖNEMİ…

Ataşehir Marriott Hotel Asia’da düzenlenecek buluşmada, sektörünün önde gelen temsilcileri ve yöneticileri konuşmacı olarak yer alacak. Konferansta sürdürülebilir şehirler için kentsel dönüşümün önemi, gayrimenkul sektörünün kentsel döngn inşaat yönetim kurulu başkanı bülent güneyüşüme bakışı, kentsel dönüşüm sürecinde deprem gerçeği, kentsel dönüşüme farklı bakış ve öneriler ile kentsel dönüşüm için alternatif finansman modelleri ve hukuki süreçler farklı oturumlarda işlenecek.

BÜLENT GÜNEY: SEKTÖRDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUZ…

Konferansı düzenleyen GN İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Güney; Kadıköy Life Dergisi’ne yaptığı açıklamada “Türkiye’de 2012 yılında 6306 sayılı kanun ile başlayan kentsel dönüşüm sürecinin başlangıcından bu zamana olan hikayesini konut yöneticilerimizle paylaşmak ve onları bilinçlendirmek istedik. Bu konferans kapsamında konut yöneticileri tarafında kentsel dönüşümle ilgili sektörde bir ilki gerçekleştirmek istiyoruz” dedi. Konferans ile ilgili öncelikli hedeflerinin konut yöneticilerini kentsel dönüşümde dikkat etmeleri gereken hususlar doğrultusunda bilinçlendirmek olduğunu söyleyen Güney, konferansın her yıl tekrar edileceğini de sözlerine ekledi.

Kadıköy Life Dergisi olarak medya sponsorları arasında yer aldığımız bu buluşmanın hayırlı olması dileklerimizi iletiyor, başarılar diliyoruz… 

kentsel dönüşüm

Kentsel dönüşüm konusunda lider marka olmak amacıyla yola çıkarak değer katan projeler üretmeyi hedefleyen GN İnşaat, Konut Yöneticileri Kentsel Dönüşüm Konferansı’nın 30 Eylül’de yapılacağını açıkladı…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir