Kiloyla birlikte kas kazanımı
 Haber Merkezi

Kiloyla birlikte kas kazanımı

Kiloyla birlikte kas kazanımı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Standartlara göre çok daha az kiloda olan kişiler, bunun sorunlarını çok ciddi biçimde yaşıyor. Bu sebeple de bu kişilerin kontrollü bir şekilde kilo almayı amaçlarken, sürekli olarak doğru hamleler yapmaları gerekiyor. Genel olarak spor yapmadan alınan tüm kilolar, kişiler için zararlı oluyor. Bu doğrultuda eğer kişiler spor yapmadan kilo almaya başlarlarsa, bu kiloları her zaman vücutlarına yağ olarak alıyorlar. Bu durumda da kişilerin vücutlarının şekli bozulmaya başlarken, kilo alarak daha sağlıklı hale geldiklerini düşünseler de mutlu olamıyorlar. Bu sebeple de kişiler spor ile birlikte kilo alırken, kas kütlelerinin de artmasını sağlıyor. Böylece hem kilo alarak daha sağlıklı bir hale geliyorlar, hem de vücutları çok daha iyi bir görünüme kavuşuyor.

Birçok insan sporu kilo vermek için yaparken, ciddi biçimde kalori yakarak bunu gerçekleştiriyorlar. Ancak buna karşın kişiler hem spor yapıp hem kilo almak istiyorlarsa, bu çok zorlayıcı olabiliyor. Bir yandan enerji harcayan kişiler, bir yandan daha fazla sağlıklı gıda tüketerek kilolarını arttırıyorlar. Ancak öncesinde çok fazla yemeye alışık olmayan kişiler, büyük zorluklar yaşıyor. Bu sebeple de Optimum Mass Gainer gibi profesyonel ürünler kullanılıyor. Bu ürünler ile birlikte kişiler spor yaparken, kilo alımlarını çok daha kolay bir biçimde gerçekleştiriyor. İçeriğinde yer alan mineraller ile birlikte vücudu destekleyen bu ürün, kişilerde kas oluşumunu çok üst seviyede tetikliyor.

kas kazanımıBu ürün İngiltere merkezli olarak üretilirken, bu alanda da birçok ürüne göre farklılık gösteriyor. Genel olarak Amerika, Almanya ya da Türkiye merkezli ürünler tercih edilmesine rağmen bu ürünün gösterdiği üst seviye etkiler, ürünün popüler bir hale gelmesini sağlıyor.  Toz halinde bir yapısı olduğu için sıvılar ile karıştırılarak kullanılan bu ürünün, spor yapılmaya başlandıktan sonra her gün düzenli olarak kullanılması gerekiyor. 1 servis kullanım için kişilerin 2 ölçek ürün eklemesi gerekiyor. Bu ürünler 500 ile 700 ml arasında değişen sıvılara eklenirken, sıvı seçimleri tamamen damak tadına göre kullanıcıların seçimi oluyor. Yağsız sıvılar olması üreticiler için yeterli oluyor. Aksi halde ürünün emilimi zorlaşıyor.

Bu doğrultuda kişiler, spor yaptıkları günlerde spordan hemen sonra bu ürünü tüketebiliyorlar. Eğer ürünü spor yapmadıkları gün içerisinde tüketeceklerse, ara öğünler en uygun zaman olarak görülüyor. Gün içerisinde tek sefer tüketilmesi, her zaman insanlar için yeterli bir miktar olarak görülüyor. Kişilerin spor yaparken kilo almasını sağlamak amacıyla içeriğinde karbonhidrat bulunduran ürün, ciddi miktarda proteine de ev sahipliği yapıyor. Bu sebeple kişiler ürünü satın aldıklarında kas oluşumlarını da ciddi biçimde tetiklemiş oluyor. Optimum Nutrition ürünleri arasında zirvede yer alan bu ürün birçok noktadan kolaylıkla satın alınırken, 2 bin 727 gram ağırlığındaki ambalajlar ile birlikte 9 defa kullanım için uygun oluyor.

Bu tarz kilo aldırıcı ürünler genel olarak çok yüksek miktarlarda kullanıldığından servis sayıları düşük oluyor. Bu da kişilerin servis başına ödedikleri ücretlerin diğer ürünlere göre daha yüksek olmasına sebep olabiliyor. Ancak bu aşamada kişiler doğru adreslerden ürünleri satın alırlarsa, bu sorunu olabildiğince ortadan kaldırmış oluyorlar. Eğer kişiler bu ürünü Fitbull sitesinden satın almayı düşünürlerse, yalnızca 129 TL ödeyerek satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Buna ek olarak kişilerin kredi kartlarına taksit yapma imkânı da bulunduğu için ödemeler tamamen bir sorun olmaktan çıkıyor. Sonrasında da kişiler sağlıklı bir biçimde kilo alırken, vücutları da istenilen seviyeye gelmeye başlıyor.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir